Ana içeriğe atla

23.06.2017 A101 Kitap Alışverişim

Merhabalar

Dün babaannemi ziyarete gittim. Kendisi evde yoğurt kalmadığını söyledi. Hemen evinin karşısında A101 Market var. Neyse markete girdim. Maksat sadece yoğurt almak değil mi? Siz öyle sanın.
Bu arada eşim arabayı koyacak uygun bir yer olmadığından beni araçta bekliyor. Yoğurt alıp, babaanneme bırakıp geleceğim. Ama evdeki hesap çarşıya uymuyor maalesef. Markete girince kafamda şimşekler çaktı. Yoğunluktan aklımdan çıkmış bu hafta kitap gelecekti markete. Hemen görevliye sordum kitapları. Başta kitaplık sandı. Gidip kasiyere sorduk. O da kitaplık sandı. Dedim hani okunacak kitap oluyor ya, ondan istiyorum. Kaldı mı? Sonunda isteğimi anlatabildikten sonra  görevli personel depoya gitti. Daha ambalajları açılmamış kitapları raflara çıkardı. Meğer dün çıkarmaya fırsatları olmamış. İsabet olmuş. Hemen hakkında çok fazlasıyla olumlu yorum okuduğum Ava Dellaira'nın Postacı Kapıyı Çalmayacak kitabını aldım. Bu kitabın yanı sıra Jane Austen Aşk ve Gurur, Mai Jia Deşifre-Deha ve Honore de Balzac Vadideki Zambak kitapları da vardı. Ancak kitaplığımda bulunduğundan almadım. (Bu arada eşim garibim halen araba da bekliyor. Ağaç oldu.)

Kitapların fiyatları 3,95.-TL. Almak isteyenler A101 mağazalarına bakabilirler. Şayet raflarda göremezseniz belki de çıkarmamış olabilirler. Mutlaka mağaza görevlisine sorun.

Bugün aynı zamanda Ramazan ayının son günü ve bayram arefesi. Allah hepimizin tuttuğu oruçlarımızı kabul etsin. Nice Ramazanlara erişmeyi nasip etsin inşallah.

Yarın bayram. Bayram sevincinde görüşmek üzere. Son iftarımız afiyet olsun.

Yeni yazılarımda görüşmek üzere. 

Hoşçakalın.

Yorumlar