Ana içeriğe atla

Victoria Alexander - Evlilik Dersi Kitap Tanıtımı

1. DERS: ASLA BİR GENÇ KADINI EVLENMEYE ZORLAMA. ASLA! 
Marianne Shelton Londra’ya yeni deneyimler kazanmaya, maceralar yaşamaya gelmiştir ve evlilik, planlarının bir parçası değildir. Marianne, yaşamak istediği bağımsız geleceği finanse edebilmek için bir gazeteye, taşradan gelen masum kız ile onu himayesine alan lordun anılarının yer aldığı bir dizi anonim yazı yazar. Yazıların kahramanları kısa sürede herkesin merakını uyandırır ancak kibirli erkek kahramanın müstakbel Roxborough Dükü Thomas Effington olduğunu Marianne’den başka kimse bilmiyordur. 

2. DERS: ASLA BİR MARKİYİ REDDETME. 
Thomas, Marianne’in korumasını üstlenmek zorunda kalmıştır. Marianne, karşısına çıkacak ilk istekli kişiyi öpmekle tehdit edince Thomas onun öğretmenliğini bizzat üstlenmenin en mantıklı yol olduğuna karar verir. Marianne’in onurunun zedeleneceğinden korkup evlenme teklif edince genç kız onu reddeder. Ama Thomas ona önemli bir ders daha verecektir: Gerçek aşkın sonsuza dek süreceği dersini. 

“Macera arayan entelektüel kız ve saygıdeğer hovardanın ilk karşılaşmalarından son kucaklaşmalarına kadar mizah ve romantik çekim dolu hikâyesi okurların gözlerini parlatacak.” 
Publishers Weekly 

“Gerçek bir hazine… okurların kalbini neşe ve kahkahayla dolduracak bir kitap.” 
Romantic Times 

“Evlilik Dersi gerçekten çok keyifli.” 
Stephanie Laurens 

Basım Yılı : 2019

Sayfa Sayısı : 352

Pegasus Yayınları

Çevirmen : Deniz ARMAN

Yorumlar