Ana içeriğe atla

Selvi Atıcı Kayıp Şehir Serisi Kitap Yorumları

Merhabalar

Hali hazırda Selvi Atıcı kitaplarına takmış olan ben, sonunda Kayıp Şehir serisini bitirdim.
Fakat ara ara yeniden okuyacağıma emin olduğum bir seri olmayı başardı bu seri. Hatta ilk etapta öküz Tunç Mirza'yı yeniden okumayı planlıyorum. Kendisi kitap dünyasındaki erkek karakterlerin en öküzü olarak bilinir. Bu konuda çok ciddiyim. Okurken boğmak, kitabın sonunda sarıp sarmalamak isteyeceğiniz türden bir karakter.

Şimdi gelelim seri sıralamasına. Tüm kitap yorumlarını tek postta toplama fikri gerçekten çok iyi oluyor. O zaman başlayalım.

Yeni yazılarımda buluşuncaya dek, kendinize çok iyi bakın. Okumayı ve sevmeyi ihmal etmeyin. Hayatınız aşkla dolsun.

Hoşçakalın.

1- Kimliksiz - Burcu Özden ve Deryal Yiğit


2- Pinokyo'nun Rüyası - Gazel Şensöz ve Ömer Yıldırım


3- Gitme - Hayat Altınel ve Tunç Mirza Yiğit


4- Kalbim Sende Kalmış - Arya Yıldırım ve Ali Tekin

Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. cem kazan;
   Okursan eğer ne demek istediğimi daha iyi anlarsın :)

   Sil
 2. tüm kitapları tek postta toplamak gerçekten güzel olmuş keşke blog sayfanıda biraz toparlasan :) diyorum çok dağınıksın ve bu arada kısa açıklamalarda eklesen fena olmaz hanıy :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. JD Sezer;
   Eleştiri için teşekkür ederim de; neyi nasıl toplayacağımı anlamadım doğrusu. Biraz açıklama yaparsan sevinirim. Dağınıklık konusunda da bilgi rica ediyorum :)

   Sil
  2. Hemen geri bildirim alınca geldim rica ederim web sayfan blogger temanın gadgetler düzenlemelisin örnek vercek olursam sayfa sağındaki etiketler almış başını gidiyor :) onları düzenlemekle başlıyabilirsin benim veya baskasının blogundan etiketlerin nasıl dizildiğini incelemelisin sosyalmedyak www.sosyalmedyakafe.com bir çok içeriği var blogger nasıl güzel gözükeceğine dair onları inceleye bilirsin ve içeriklerinde kitap görsellerin altına kısa kısa açıklamalar koyabilirsin bu kitap şöyleydi vs. özgün yorumlar

   Sil
  3. Teşekkür ederim. Normalde etiketleri yayımlamıyorum. Dikkat edersen üstlerinde Türk ve Yabancı yazar ayırımı var. Blogda yazar araması yapmak için onlar o şekilde duruyor. Blog en üstünde kategoriler var zaten. Okuduğum kitaplar fuarlar yazılarım vs gibi. Zaten diğer türlü arama yapacak olanlarda oradan bulabilirler. Blog görünümü biraz fazla görünebilir ancak sağ taraftaki yazarlar kısmını kaldırırsam kitaplara ve yazarlara haksızlık gibi geliyor. Aslında bu açıdan bakıldığında çokta dağınık gibi gelmedi bana. Ne dersin😊

   Sil
 3. Selvi Atıcı'nın kitaplarına "Bir kayıp şehir romanları" serisi ismini koyması ilginç geldi bana..🤔 O zaman bunlar birbirini takip eden romanlar olmalı büyük ihtimalle..✔😊

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ertuğrul Yıldırım;
   Kayıp Şehir bir kulüp adı ve dört kitabın karakterleri de arkadaş ve çocukları. Seri kitap. Tavsiye ederim :)

   Sil
 4. heey son yazıma yaptığın yorumla çok neşelendim amaa. kafan dağınıktı galibaaa. şarkılara film demişsin :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Deep;
   Biliyor musun ben onu film okudum :) Hatta moralim bozulmasın diye içeriklerine bile bakmadım. İzleyemeyince canım sıkılıyor. Ama olsundu; Beyda böyle de güzeldi :)

   Sil
 5. İLk kez duyduğum bir yazar, öküz Tunç ha?Hahahaha bayağı merak ettim:) çok güzel bir tanıtım olmuş Beyda'cığım, eline sağlık:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Müjde Abla;
   Okusan emin ol Tunç Mirza'yı bir kaşık suyu bırak, susuz boğarsın. Sana o kadar diyeyim :)

   Sil
 6. pikuuuu bu yazarı soktun aklımızaaa :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.