Ana içeriğe atla

15.11.2017 A101 Kitap Alışverişim

Merhabalar

Sizlere akşam akşam günün ekstra yazısını yazayım ve yarın bu kitaplara ulaşmak isteyenler varsa haber vereyim istedim. Zira bu fiyata ve kaçırılmaması gereken kitaplar yarın A101 mağazalarında sizleri bekliyor.
Yarın A101 Mağazalarında yine indirimli kitap zamanı. Fotoğrafta görmüş olduğunuz kitapları ben yine herkesten önce alma şansına sahip oldum ve hemen sizlere de duyurusunu yapmak istedim. 

Açıkçası bu sefer kitapların neler olduğunu bilmeden, arka kapak yazılarını okumadan ve araştırma yapmadan gittim. A101 kataloğunda kitapların isimleri belli olmuyordu. 4 tane kitap görüyordum ama ekranı devasa boyuta getirmeme rağmen kitap isimlerini maalesef okuyamadım. Kitap fiyatları çok yüksek olmadığından dolayı da hepsini aldım. Sadece Jemma Forte Olmadı Baştan Alalım kitabının daha önceden konusunu biliyordum. Almak istediğimde bir kitaptı. İyi denk geldi. 

Marie Force kitaplarının da belli bir fenomeni olduğunu biliyorum ve A101 kitap günlerinden daha önce başka bir kitabını da almıştım. Bu nedenle Marie Force Aşka Düşünce kitabını da tereddüt etmeden aldım. 

İris Johansen En Büyük Çılgınlığım ve Nicola Simpson Hayatımın Yedi Rengi kitapları açıkçası bana sürpriz olacak. Düşünün kitapları alıp geldiğimde arka kapak tanıtımlarını bile okumadım. O derece sürpriz olacak. Bu kitaplara toplamda 15,80.-TL ödedim. Tanesi 3,95.-TL.

Eğer sizlerde bu kitaplara sahip olmak istiyorsanız 16.11.2017 Perşembe günü yani yarın A101 mağazalarına koşun.

Yeni yazılarımda görüşene dek, kendinize çok iyi bakın. Okuyun. Gülün. Gezin. Hayatı doyasıya yaşayın.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Merhabalar
  Müsadenizle size birşey danışmak istiyorum.
  Bugün bende a101 den 3 kitap aldım. Dostoyevski nin Savaş ve Barış, Kumarbaz ve Victor Hugo Sefiller. Savaş ve Barışı okumaya başladım. ilk defa dünya klasiklerinden bir kitap okuyorum bunu belirteyim.
  Okurken bazı yazım hataları dikkatimi çekti ve anlatım biraz akıcı gelmedi bana. Acaba çeviri kalitesi mi düşük diye aklıma takıldı. Yani kitap mağazalarında satılan daha pahalı modelleri ile çevirisi, yazımı aynı mı? yoksa bu ucuz işi olabilir mi? diye düşündüm. Yoksa ben ilk defa okuduğum için benden kaynaklanan bir eksiklik mi?
  Sizin fikrinizi almak istedim. saygılarımla. ilhan299@gmail.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba

   Klasiklerden kitap alacak olduğumda İşbankası Kültür, Yapı Kredi yada Can Yayınları'nı tercih ediyorum. Bunlar dışındaki yayınevlerinden çıkan kitapları almamaya özen gösteriyorum. Özellikle çeviri olan kitaplarda yayınevleri ve çevirmenler gerçekten çok önemli. A101 mağazalarından kitaplarını tercih ettiğim zaman özellikle klasikler dışında olanları almaya özen gösteriyorum. Hatırladığım kadarıyla da A101 mağazalarından klasik tarza kitap almadım. Umarım sorunuza cevap olmuştur. Hoşçakalın.

   Sil

Yorum Gönder