Ana içeriğe atla

KDZ Ereğli Kitap Fuarı 22 Eylül - 22 Ekim 2018

Merhabalar

Şu ana kadar yapılmış olan en uzun kitap fuarı duyurusuyla geldim.
Bu zamana kadar bir aylık kitap fuarına hiç rastlamadım. Buna İstanbul'da dahil. Ancak tesadüfen fark ettiğim ve muhtemelen de çok fazla reklamı yapılmadığından sanırım kenarda köşe de kalmış. Ama yine de geç kalınmış sayılmaz. Çünkü fuarın bitmesine daha oldukça uzun zaman var. O zaman detaylara geçelim.

KRZ Ereğli Kitap Fuarı 22 Eylül 2018 Cumartesi günü başladı ve 22 Ekim 2018 Pazartesi gününe kadar Av City AVM karşısında kitap severleri ve tüm kitap dostlarını kabul edecek. 

Fuar Zonguldak Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenleniyor. Fuarda açılışa özel 1000 adet ücretsiz kitap dağıtımı yapılacak. 

Fuar süresince yazar ve şairleri kitaplarını imzalarken, söyleşi ve dinletilerde olacak. Önümüzdeki günlerde olacak yazar ve şair imza günleri ise şöyle;

2-3 Ekim Çağlayan Yılmaz, Emrullah Özdemir, Tarkan Suçıkar, Ahmet Haldun Terzioğlu, 5 Ekim Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil, 6 Ekim Vehbi Vakkasoğlu, 8 Ekim Yusuf Piliç, Dilara Keskin, Emre Gül ve Koray Yersüren, 10 Ekim Kahraman Tazeoğlu, 13 Ekim Hasan Ali Toptaş, 15 Ekim Birsen Ekim Özen.

Fuara katılacaklara keyifli fuarlar.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın.

Kitapla ve hoşçakalın.

Yorumlar

Yorum Gönder