Ana içeriğe atla

Ayşegül Çiçekoğlu - Gözyaşlarımız Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Sizlere uzun zamandır yeni kitap önerisiyle gelmediğimi fark ettim ve hemen hali hazırda yakında sıcak sıcak fırından çıkacak bir kitap önereyim istedim.
Aslında ben Ayşegül Ablanın kitaplarını tanıtırken acayip heyecanlanıyorum. Ne yazsa okurum dediğim insanlardan kendisi. Daha önceki hikayelerini mutlaka wattpad'de okumuş oluyordum ama şu anda çıkacak kitabını bende bilmiyorum. Ve bu sefer bir kat daha fazla heyecanlıyım. Kitap şu anda matbaada. Yakın zamanda da raflardaki ve internet satış sitelerindeki yerini alacak. Hadi bakalım arka kapak tanıtımına bakalım. Sabırsızlıkla beklediğim kitabın kapağını da ayrı bir sevdim. Ayşegül ablacığım bol okurlu bir kitap olsun. 

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın.

Hoşçakalın.

Tanıtım Bülteninden

"Zaman herkese göre farklı geçer. Kimilerine günler hiç geçmez hele ki kavuşmak istediğin biri varsa ya da olmasını beklediğin bir olay... O zaman sanki yerinde çakılı kalır. Benim için de öyleydi. Kavuşmak istediğim iki kişi vardı hayatımda: Biri benim yüzümden toprağın altında yatıyordu. Ona kavuşmam için ölmem gerekiyordu. Diğeri de her gece hasretiyle küçücük giysilerine sarıldığım oğlum Haluk'tu. Onun için hayatta kalmam gerekiyordu. Bense Araf'ta kalmıştım. Ne ölebiliyordum. Ne yaşayabiliyordum. Sonsuz bir döngünün ortasında ve zamanın durağanlığında asılı kalmış gibiydim. Gündüzleri güçlü kadını oynarken geceleri bir zavallıydım. Geçmek bilmeyen günleri bir pranga gibi peşimde sürüklüyordum."

Yakasını bir türlü bırakmayan geçmişiyle baş etmeye ve kendini bulmaya çalışan ünlü bir yazar, Öykü.

Geçmişin derinliklerinden çıkıp gelerek, yaşananların aslında öyle olmadığını anlatan bir büyükanne, Piraye.

Piraye Hanım'ın son nefesinde kendine verdirdiği sözü tutmaya çalışan genç ve başarılı bir avukat, Doruk.

Acılarla geçmiş bir ömrün ve hiç kimselere anlatılmayan sırların, günün birinde ortaya çıkmasıyla birleşen hayatlar. Nefret edilen yerde gerçek aşkı bulmanın, küllerinden yeniden doğmanın hikayesi...

Belki de kalbimizde ağlamayı durdurabilecek tek şey gözyaşlarımızdır.

Basım Yılı : 2018

Müptela Yayınları

Yorumlar

Yorum Gönder