Ana içeriğe atla

Aşk Masalı Film Yorumu

Merhabalar

Film izlemek için mutfakta iş yapmayı bekleyen bir Beyda yapmışlar. Film izlemek için başka vakit olmayınca (kitap okumaktan zaman kalmıyor) kendime film izleme zamanları yaptım ve mutfakta iş yaparken mutlaka bir film izlemeyi alışkanlık haline geldi. İyi de oldu. O zaman bugünkü filmin konusuna bakalım. 
Masal patronun oğlu Akın'a platonik olarak aşıktır ama Akın Masal'ın farkında değildir. Akın şirkerin en havalı ve gösterişli kadını Cansın'la da ilişkiye başlayınca Masal için tam bir yıkım olmuştur. Masal bu kadından hiç de hoşlanmamaktadır. Masal Akın'ı elinden kaçırdığına yanarken tesadüfen tanıştığı bir kadın hayatını değiştirecektir. Aşk acısı çeken kadınlara yardım için Remziye Hanım tarafından kurulmuş olan Rem-Kad derneğine Masal üye olur. Dernekte farklı yaş gruplarından insanlar vardır ve aşk acısı çekenler için tek bilek, tek yürek şeklinde hareket etmektedirler. 

Masal'ın Akın'ı elde etmesi için Kerem adında bir partner ayarlanır. Kerem Masal'ın uygulanan programı bitirmesi adına her şeyi yapar. Peki ya sonrası?

Filmi beğendim. Şezlong kitaplarım tadında kafa yormayan ama bir o kadar da eğlenceli bir filmdi. Filmdeki eski Türk filmlerini tekrar tekrar izlemelerine bayıldım zira bende aynen o kafadanım. Beğendiğim filmleri 98551687684 kez izleyebilirim. 

Kafa dağıtmak için bu filme bir şans verebilirsiniz. Ben beğendim ve yeniden izleyebilirim.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Okumayı ve gülümsemeyi ihmal etmeyin.

Hoşçakalın.


Yorumlar

 1. aşk masalı. izlerim listeye aldım. çok severim böyle filmlerii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Deep;
   Güzel ve keyifliydi.İzle mutlaka :)

   Sil
  2. keyifle izledim. zaten romantik komedi çok seferiim :)

   Sil
 2. Ben ilk duyuyorum daha. Ama güzel vakit geçirmek için birebir gibi 😀

  YanıtlaSil

Yorum Gönder