Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 41

Merhabalar

Bu ay son bitenler yazısı ile karşınızdayım. Şu ana kadar biriktirdiğim ürünler bitti. Bakalım bu yazımda neler varmış?


Diadermine N110 Göz Çevresi Aydınlatıcı Serum. Bu serumdan memnun kaldığımı söyleyemem. Yağlı bir yapısı var. Göz çevreme iyi geldiğini söylemem. Bir daha kullanacağım bir ürün olamadı.


Yver Rocher Gözenekleri Derinlemesine Arındıran Yüz Yıkama Jeli. Karma ciltler için gayet güzel bir ürün. Ben genellikle akşamları banyoda kullanıyorum. Sabahları da olmak üzere 2 kez kullanılması gerekiyor ama ne yalan söyleyeyim o kadar bol vaktim yok sabahları. Bu nedenle sadece akşamları kullanmama rağmen yine de cildimdeki nemlendirici ve temizleyici etkisini sevdim. Büyük boyunu aldım bile. Kokusunu ise ayrıca sevdim. Ferah bir kokusu var.

Loreal Paris Elseve Mucizevi Yağ Serisi Durulanmayan Bakım Kremi. Bu kremi seviyorum. Saçlarda biraz yağlı bir his bırakıyor gibi olsa da kuruduktan sonra gayet güzel duruyor. Özellikle saçlarınız kuruysa ve işlem görmüşse mutlaka tavsiye edeceğim bir ürün. Yeniden alacağım.

Yver Rocher Saç Dökülmesine Karşı Şampuan. Bu şampuanı çok seviyorum ama tek sıkıntısı ml olarak bence az ve fiyat olarak pahalı. Saç dökülmeme gerçekten neredeyse kesti diyebilirim. Fakat fiyat nedeniyle sadece indirimde alıp kullanacağım bir ürün. 

Yver Rocher Gençleştirici ve Yenileyici El ve Tırnak Bakım Kremi.Bu krem bana alışveriş sırasında hediye olarak verilmişti. Ellerime sürdüğümde emilimi ve ellerde yağlı bir his bırakmaması güzel olsa da yapısı kuru eller için az gelecektir. Özellikle sürekli ellerini yıkayan biri olarak benim ayrıca alacağım bir ürün değil. Bu kremin soğuğa karşı olan versiyonu daha etkili.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, bakımlı ve sağlıklı günler olsun. Günde en az 50 sayfa kitap okuyun. Okumak insan ruhuna iyi gelir. Yürüyün ve ruhunuzu da doyurun. Mutlu bir hafta olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

  1. L'oreal Mucizevi Yağ'ı ben de severek kullanıyorum ama dediğin gibi miktarına dikkat etmek gerek.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet sürerken yapışkan hissini sevmiyorum ama sonrasındaki etkisi gayet başarılı :)

      Sil
  2. Yüz yıkama jelini ben kullanamadım cildim çok kuru olmamasına ramen gerginlik yaptı sanki..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Gerilme yaşamadım. Cilt tipin karma değilse onunla da alakalı olabilir gibi geldi. Benim ki karma.

      Sil
  3. yves rocher sampuanı ben de çok sevmiştim :)

    YanıtlaSil
  4. hepimiz sıkı tüketicileriz ama di miiii :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle. Deli gibi tüketiyoruz. Boş yok maşallah. Çıkan her ürün mutlaka en az bir kişi tarafından deneniyor.

      Sil
  5. Yanıtlar
    1. :) Evet Derya çok çalıştım. Elimde ürün kalıp bozulunca üzülüyorum.

      Sil

Yorum Gönder