Ana içeriğe atla

3.Antalya Edebiyat Günleri 26 - 29 Nisan 2018

Merhabalar

Antalya büyük şehir olmasının avantajını sonuna kadar yaşayan iller arasında bana kalırsa. Etkinlik takvimi hiç boş kalmıyor. Sırada bu yıl 3.sü düzenlenecek olan Edebiyat Günleri var. O zaman detaylara geçelim.
Muratpaşa Belediyesi'nin destekleriyle 3.Antalya Edebiyat Günleri 26 Nisan 2018 Perşembe günü başlayacak ve 29 Nisan 2018 Pazar gününe kadar Değirmenönü Kültür Merkezinde ziyaretçileriyle buluşacak.

"En iyi öykü" dalında gelenekselleşen Onur Ödüllerinin de verildiği Edebiyat günlerinde "Öykü Atölyesi" çalışması da yapılacak.

Atölye, Haldun Taner Öykü Ödülü, Yunus Nadi Roman Ödülü, Necati Cumalı Edebiyat Ödülü gibi Türk edebiyatının en seçkin ödüllerinin sahibi roman ve öykü yazarı Faruk Duman tarafından düzenlenecek. Katılımcılara ayrıca sertifika da verilecek.

Etkinliğe Adnan Özyalçıner, Ahmet Telli, İnci Aral, Hüseyin Ferhad, Salih Bolat, Özcan Karabulut, Yaşar Miraç, Ayşegül Tozören, İbrahim Karaoğlu, 2017 yılında en iyi öykü kitap ödülünün sahibi Belma Fırat, Ercan Y.Yılmaz, Halil Genç, Abdülkadir Paksoy, Ahmet Yıldız ve Taylan Kara konuk olurken, Ressam Orhan Zafer'de "Don Kişot'un İzleri" resim sergisiyle iştirak edecek.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. Yeni yerler keşfedin. Okuyun. Okutun ve gülümseyin. Gülmek ömrü uzatır ve bedavadır. Unutmayın. Mutlu ve sağlıklı bir hafta olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Evet canım bazen bende kendimi aynı şekilde hissediyorum ama hoşuma gidiyor. Belki birilerine de faydam dokunuyordur :)

   Sil
 2. Şimdi Antalya'da olmak vardı. Herkese iyi okumalar. Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Antalya'daydım hafta sonu ama tabii ki fuar henüz açılmadığı için gitmem imkansızdı:)

   Sil

Yorum Gönder