12 Şubat 2018 Pazartesi

En Tatlı Sabahlar Kitaplarla Başlar

Merhabalar

Bugün sabah pazartesi sendromu ve yoğun bir hafta sonu geçirmem neticesinde pekte iyi bir ruh haliyle işe gelmedim. Hafta sonu çok koşturmalı geçti ve dinlenemedim. Ama tüm yorgunluğumu alan bir kargo ile güne çok güzel bir şekilde başladım.
Sevgili Ece Abla bana kitabını göndermiş. Hemde imzalı tarafından. Sabah sabah günüm aydınlandı. Çok mutlu oldum. Kargo cumartesi gelmiş ama cumartesi çalışmadığım için bugün sabah masamda buldum. Büyüsü bozulmasın diye içine göz atmadım. Akşam hemen okumaya başlıyorum. Biter bitmez de sizlerle paylaşacağım.

Ece Ablama bu güzel jesti için çok teşekkür ederim. Umarım emeklerinin karşılığını alırsın ve kitabın verdiğin emeğin kat kat fazlasını alır. 

Hepinize hafta başında mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum. Okuyun. Gülün ve ne olursa olsun hayata tutunmaktan vazgeçmeyin.

Hoşçakalın.

19 yorum :

 1. Ece abla ne güzel bir jest yapmış öyle.:) Umarım kalemi daim olur,bizlerde okuruz. Ben de en kısa zamanda okumak istiyorum bu kitabı.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet sağolsun çok güzel bir jest yaptı. Umarım bol satışlı bir kitap olur. Emeklerinin de karşılığını alır. Sevgiler canım :)

   Sil
 2. Çok güzel bir jest olmuş doğrusu, keyifli okumalar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Mücahit, sevgilerimle oğlum :)

   Sil
  2. Canım Beyda'm. Çok sevindim seni mutlu ettiğime. Sevgiyle kucaklıyorum kızım. Seni mimledim :))

   Sil
  3. Evet süper bir jest oldu. Okumaya bile başladım :)

   Sil
 3. Teşekkürler canım :) Sizi mimledim, haberiniz olsun, sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrar teşekkürler Ece ablacığım. Okumaya başladım bile ama ağlıyorum haberin olsun. Mim yazısında FeriPeri bloğuda mimlemiş. Yazacağım inşallah. Sevgiler çok öptüm :)

   Sil
 4. Kitap okumayı pek sevmez iken kısa sürede birkaç kitap edinip bir tanesini bitirmeye yaklaştım. Blogunuz bana çok şey katıyor ve katacak gibi. Teşekkür ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazınızı görünce inanılmaz mutlu oldum. Umarım bu alışkanlık artarak devam eder. Bir kişiye bile kitap okumayı sevdirebilirsem ne mutlu bana. Teşekkürler okuduğunuz için :)

   Sil
 5. Biz kıskananlar ne olacak? Şaka bir yana iyi okumalar

  YanıtlaSil
 6. Yanıtlar
  1. İzelciğim çok teşekkürler. En kısa zamanda yapacağım :)

   Sil
 7. Harika, Ece ablanın kalemine sağlık :)

  YanıtlaSil