Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 30

Merhabalar

O kadar çok biten ürün var ki sırasıyla hepsi gelecek. Gündem yoğun olunca ancak sıra gelebiliyor. Buyurun o zaman.Loreal Elseve 3 Mucizevi Kil şampuanı. Bu şampuan denebunu kutusundan çıkmıştı. 4 yıkamalık tester şeklindeydi. Benim saçlar belde olunca 2 yıkamaya düştü. Fena değil ama büyük boy alınıp gözlemlemek lazım. 


Uni Baby şampuan. Bu şampuanı tesadüfen aldım ama çok sevdim. Oğlum banyo esnasında kullanıyor. Bende makyaj çıkarmada. Sürekli alacağım ürünlerden oldu. Ciltte tahriş, kaşıntı vs bir durum olmuyor. Acayip güzel makyaj çıkarıyor. 


Çok üzüldüğüm biten bir ojem. Eski yazılarımda bulduğum son stokları aldığımı yazmıştım. Maalesef üretimden kalktı. Bu serinin hem fırçaları, hemde ojeleri çok güzeldi. Seriyi dağıttılar yazık oldu. Kalan ojelerim bitmesin diye daha az kullanıyorum.


Yver Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Maskesi. Bu maske çok kötü olmamakla birlikte çokta iyi değil maalesef. Genellikle saç kremi olarak kullandım. Saçı evet nemlendiriyor. Ama süper bir sonuç maalesef alamadım. Elimdekiler bittikten sonra yeniden satın almayı düşünmüyorum. Yver Rocher Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Şampuan. Bu şampuanı denize giderken saçlarıma nem vermesi için almıştım. Nemlendirmesini sevdim ama saç dökülmemi fazlalaştırdı. Yeniden alacağım bir ürün değil.


Yeni yazımda görüşene dek, kendinize çok iyi bakın. Gülümseyin. Gezin. Hayatı doyasıya yaşayın. Mutlu pazarlar.

Hoşçakalın.

Yorumlar