4 Kasım 2017 Cumartesi

2.Eskişehir Kitap Fuarı Tekin - Ferfir - Acun ve Tunç Yayınları

Merhabalar

2.Eskişehir kitap fuarı stantlarımız bitmedi ama eskiye göre az kaldı. Kimseye haksızlık etmemek adına hepsini birden yayınlamak istemiyorum. O zaman bugün nerelere konuk oluyoruz? hemen gezmeye başlayalım.


Tekin Yayın evi aslında yazarlarının imza günleriyle en çok ziyaret etmek istediğim stantların başında geliyordu. Ancak cumartesi günü gelecek olan yazarların bir kısmının imza günlerinin iptal edilmesi, kalanın da çok kalabalık olması nedeniyle maalesef imza günlerine katılamadım. Zira yanında çocukla o kalabalığın içinde ayakta kalmak bayağı zorluyor. Hem banka maaş kuyruğu gibi olan sırada imza bekle, hem de çocuğa sahip çık. Gerçekten sıkıntı. Tekin Yayın evi standında %20 ile %30 arasında değişen indirimler mevcuttu. 

 

Ferfir Yayınlarının standında aynı zamanda Anatolia ve Opsiyon Yayınlarının da kitapları vardı. Çocuk kitapları, roman ve araştırma türünde kitaplar olan stantta bazı kitaplar da %50 indirim uygulanırken, bazı kitaplarda da %50'den fazla indirim uygulanıyordu.Acun Yayıncılık sahibi Saniye ACUN. Kendisi emekli öğretmen ve çocuk kitapları yazıyor. Şayet kütüphanelere ya da okullarına indirimli kitap almak isteyenler olursa 0 507 926 55 37 numaralı telefondan kendisiyle irtibata geçerek indirimli kitap alabilirler. Acun Yayınlarında %50 indirim uygulaması vardı.

Ve benim çok sevdiğim çok candan insanların olduğu bir stanttayız. Özellikle Damla Abla'nın maşallah enerjisine hayranım. O yaşına rağmen çok hayat dolu. Ahmet Taşçıoğlu'da yine enerjisi tükenmeyenlerden. Kendilerini bu performanslarından dolayı tebrik ediyorum. Zira sosyal medyadadan da takip ettiğim kadarıyla sürekli bir fuardan diğerine koşturma içindeler. Emekleriniz boşa çıkmasın inşallah. Tunç Yayıncılıkta ortalama %35 indirim vardı.
Küçük bir dipnot: Fotoğraftaki detayı fark edenler için söyleme gereği hissettim kendisi fotoğraf vermekten hoşlanmayanlardanmış.Hepinize mutlu bir hafta sonu diliyorum. Kendinize çok iyi bakın. Okumayı, hayatı sevmeyi ve gülümsemeyi ihmal etmeyin.

Hoşçakalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder