Ana içeriğe atla

2.Eskişehir Kitap Fuarı Kafkas Araştırma Merkezi - İşler Yayın Grubu ve Gece Kitaplığı

Merhabalar

Fuara gidemeyenler için bana kalırsa 2.Eskişehir kitap fuarının ayrıntılı fotoğrafları fuara gitmişsiniz hissi uyandırdı diye düşünüyorum. Sizce de öyle değil mi? O zaman vakit kaybetmeden bugünkü stantlarımızı gezmeye başlayalım.


Kafkas Araştırma Merkezi standında fiyatlar 15,00.-TL ile 20,00.-TL arasında değişiyor. 5,00.-TL'den de kitaplar vardı. Ortalama indirim oranı %20 ile %30 arasında değişiyordu.İşler Yayın Grubunda KPSS'den ALES'e, ilkokul 2.sınıftan 8.sınıfa kadar tüm derslerin çalışma ve test kitaplarını ve soru bankalarını bulabilirsiniz. Kitaplarda genel olarak %30 indirim uygulaması vardı. Ankara Merkezli olan yayın grubu Eskişehir'de 2016 yılının Ağustos ayında faaliyetine başladı.

Gece Kitaplığında tek fiyat uygulaması vardı ve tüm kitaplar 10,00.-TL'den satıştaydı. Ayrıca 3 kitap alınca 20,00.-TL gibi uygun fiyata kitap sahibi oluyordunuz.

Evet bugünkü stantlarımızda bu kadar. Yeni yazılarımda görüşene kadar, kendinizi çok iyi bakın. Okumayı, gülümsemeyi, hayatı ve insanları sevmeyi ihmal etmeyin. 

Hoşçakalın.

Yorumlar