1 Kasım 2017 Çarşamba

2.Eskişehir Kitap Fuarı Kafkas Araştırma Merkezi - İşler Yayın Grubu ve Gece Kitaplığı

Merhabalar

Fuara gidemeyenler için bana kalırsa 2.Eskişehir kitap fuarının ayrıntılı fotoğrafları fuara gitmişsiniz hissi uyandırdı diye düşünüyorum. Sizce de öyle değil mi? O zaman vakit kaybetmeden bugünkü stantlarımızı gezmeye başlayalım.


Kafkas Araştırma Merkezi standında fiyatlar 15,00.-TL ile 20,00.-TL arasında değişiyor. 5,00.-TL'den de kitaplar vardı. Ortalama indirim oranı %20 ile %30 arasında değişiyordu.İşler Yayın Grubunda KPSS'den ALES'e, ilkokul 2.sınıftan 8.sınıfa kadar tüm derslerin çalışma ve test kitaplarını ve soru bankalarını bulabilirsiniz. Kitaplarda genel olarak %30 indirim uygulaması vardı. Ankara Merkezli olan yayın grubu Eskişehir'de 2016 yılının Ağustos ayında faaliyetine başladı.

Gece Kitaplığında tek fiyat uygulaması vardı ve tüm kitaplar 10,00.-TL'den satıştaydı. Ayrıca 3 kitap alınca 20,00.-TL gibi uygun fiyata kitap sahibi oluyordunuz.

Evet bugünkü stantlarımızda bu kadar. Yeni yazılarımda görüşene kadar, kendinizi çok iyi bakın. Okumayı, gülümsemeyi, hayatı ve insanları sevmeyi ihmal etmeyin. 

Hoşçakalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder