Ana içeriğe atla

15.10.2017 Odak ve Ömür Parfümeri Alışverişim

Merhabalar

Hadi biraz yaptığım kozmetik alışverişlerine göz atalım. Bu alışverişi Ekim ayında yapmıştım. İndirim zamanlarına denk getirdim ve çok güzel bir alışveriş yaptım. O zaman neler almışım hep beraber bakalım. 


Öncelikle Ömür Parfümeriden yaptığım alışverişimle başlayalım. Deborah Milano 01 numara allık. Bu allığın duruşunu ve yapısını seviyorum. Mat bitişli olması da hem gece hem de gündüz kullanım için uygun. Doğal duruyor. Pigmenti güzel.


Deborah Milano 24 Ore Care Perfection Fondöten 02 numara. Bu fondöteni çok sevdim. Mat bitişli. Pudralı gibi yapısı var ama görünüşte pudralı durmuyor. İçeriğinde olabilir. Yapısını ve duruşunu çok sevdim. Yeni bir fondöten bulana kadar bunu kullanmaya devam.  


Pastel göz içi kalemi. Başka bir markanın göz içi kalemini kullanıyordum. Bitmek üzere olduğundan Pastel'in kalemini denemek istedim.


Deborah Milano Fluid Velvet Mat Lipstick 01 numara. Daha önce bir tane almıştım. Rengini beğendim ve indirimde olunca da yedekledim. Bu alışverişime toplamda 93,50.-TL ödedim.
Odak Parfümeri'de %50 indirim vardı. Loreal Volume Million Lashes Maskaraları aldım. Kirpiklerime daha iyi gelen henüz başka maskara bulamadığımdan bu üründen stokladım. Bu alışverişime toplamda 51,98.-TL ödedim. 

Yeni yazılarımda görüşene kadar, bakımlı günler. Okuyun.Gülün. Gezin. Hayatın tadını çıkarın. 

Hoşçakalın.

Yorumlar