7 Ocak 2017 Cumartesi

Çukurova 10.Kitap Fuarı 07-15 Ocak 2017

Merhabalar

Kar kış kıyamet evden çıkamadığım bir gün. Öyle ki bugün oğlumun yüzme kursuna bile gidemedik. Sabah bir uyandım dışarısı felaket. Oğlumun da zaten yataktan kalkmaya hali yok. Dedik ki gitmeyelim. Hadi kursa gitmedik, evden de çıkmadık ama boş da durmadık iş de tutmadık hesabı koca günü miskin kediler gibi evin odalarını arşınlarken bitirdik. Neyse bu kadar gevezelikten sonra asıl haberimize gelelim.

Adanalı dostlara ve kitap severler. Bu yıl 10.su düzenlenen ve bugün kapılarını ziyaretçilerine açan çok güzel bir fuar haberim var. Çukurova 10.Kitap Fuarı.

Fuar 07 Ocak 2017 tarihinden 15 Ocak 2017 tarihine kadar sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. (Sadece fuarın son günü saat 19:00'a kadar) Tüyap'ın desteklediği fuarı hem kendi sitesinden hem de Çukurova Kitap Fuarı sitesinden takip edebilir, her türlü bilgiye bu siteden ulaşabilirsiniz.

Fuar süresince yazar ve şairlerin imza günleri,şiir dinletileri, panel ve söyleşilerde olacak. Tüyap ve Çukurova Kitap Fuarı web adreslerinden etkinlik takvimine ulaşabilirsiniz.

Bu gecelik de benden bu kadar. Fuara gideceklere keyifli fuarlar. Herkese iyi geceler. Allah'a emanet olun. Hoşça kalın.

Fuar adres: TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi Kurttepe Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı No:242 Çukurova / ADANA

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder