Ana içeriğe atla

04.02.2019 D&R Kitap Alışverişim

Merhabalar

Uzun zamandır kitap alışverişinde vetodaydım.
Hoş halen daha veto devam ediyor ama bu sefer ki mecburi bir alışveriş oldu da diyebilirim. 

Bildiğiniz üzere benim kitap gün grubum var. Bu grupta altın alır gibi her ay birine kitap alıyoruz. Son zamanlarda kitap sitelerinde kargo bedava kampanyaları olduğundan sadece almak istediğim kitabı alabiliyordum. Fakat bu seferkinde kargo bedava yoktu ve bende kargoya vereceğim parayı her zamanki gibi kitaba vermeye karar vererek alışveriş yaptım. O zaman bakalım neler almışım?

Ayşegül Çiçekoğlu'nun son çıkan serisi Sensiz Geçen Yıllarım Yankı ve Ada okumak için delirdiğim kitaplar arasındaydı. Fiyatı da diğer sitelere göre uygun olunca hemen sepete ekledim. 

Yankı : 24,00.-TL
Ada : 18,00.-TL

Hasan Ali Yücel Klasiklerinin tüm kitaplarını tamamlamayı kafaya koydum. Her alışverişime bir tane eklmeye gayret ediyorum. Dostoyevski Suç ve Ceza benim okumak için çok geç kaldığımı düşündüğüm kitaplardan. Fiyatı : 12,35.-TL

Monica Mccarty Aziz kitabı gün grubundaki arkadaşımın istediği kitaplardan biriydi. Bu kitabı alabilmek adına diğer kitapları aldım ama pişman değilim. Fiyatı : 22,75.-TL

Bu alışverişime toplamda 77,10.TL ödedim. D&R kargoya ayraç falan ilave etse süper olacak. Duyurulur.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. Sağlıklı, mutlu ve kitaplı günleriniz olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Keyifli okumalar şimdiden! :)

  YanıtlaSil
 2. Ücretsiz kargo yüzünden ben de aynı zorlamayı yapıyorum kendime. Ama kitapçıya girip tek kitap alıp sadece o kitaba odaklanmak kadar keyifli olmuyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duo Diyet;
   Maalesef kitapçılardaki zevki vermiyor ama kitapçılarda da neredeyse iki katı fiyata satılıyor. Netten almak daha mantıklı.

   Sil
 3. Ne güzeldir fuar alisverisleri. Suc ve ceza haricindekileri okumadim 😊

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.