Ana içeriğe atla

Kitap Hediyeleri Gelenler Ve Gidenler

Merhabalar

Yeni yıl, yeni başlangıçlar güzel umutlarla gelsin hepimize.
Geçen yıl hayatıma aldığım çok güzel kitap kardeşlerim oldu. Bu yılda artarak devam etmesini diliyorum. Her yazımda söylediğim gibi sizlerinde mutlaka bir kitap kardeşiniz olsun. O zaman yılın son günlerinde gelen ve giden hediyelere şöyle bir bakalım. 

Kitap Sevenler Klubü'nün Aralık ayı hediyeleşme etkinliğinde herkes birbirine kitabın yanında küçük sembolik hediyelerde gönderecekti. Sevgili Kitap Kardeşim bana çok güzel bir paket hazırlamış sağolsun. Fatih Murat Arsal'ın son kitabını da okumak istiyordum. Çok da güzel bir hediye oldu.


Burdur'daki sevgili canım ablam sağolsun bana çok güzel bir sürpriz yapıp yeni yıl hediyesi olarak Ahmet Ümit kitaplarını göndermiş. Çok teşekkürler sevgili ablacığım. Çok utandım. Ben senden önce gönderip sana sürpriz yapacaktım ama sen benden hızlı davrandın.


Aslı Karabulut Kan Kırmızı yine etkinlik kitaplarındandı ve bende yılbaşı hediyesi olarak Eskişehir'in meşhur lületaşından yapılma bir bileklik gönderdim. İstanbul'a giden bu hediyeyi iyi günlerde kullansın kitap kardeşim.


Burdur'daki ablama bu da benim hazırladığım paket. Göndereceğim kitap konusunda sevgili Serap'tan yardım almış olabilirim. John Steinbeck Gazap Üzümleri kitabını bende 2019 yılı içinde okuyacağım inşallah. Sevgili ablama yine Eskişehir'in meşhur lületaşından yapılma güzel bir set gönderdim. Bu seti gördüğümde ona çok yakışacağını düşündüm. İyi günlerde kullansın ve baktıkça beni hatırlasın. 


Merve Duman Kalpten Sabıkalı kitabı Kasım ayı kitap hediyeleşme etkinliğinden bir kitaptı. Sevgili Serap hem de yazarından imzalı göndermiş. Çok çok teşekkürler canım benim. Kesene bereket.


Delicia Black Kafesteki Cennet gün gurubundaki arkadaşımın istediği kitaptı. Yanına bir kitapta benden olsun dedim ve Kitapçı Dükkanı kitabını ekledim. 


Uzun zamandır Ankara'daki kitap kardeşime kitap göndermiyordum. Yeni yılda yüzünde gülümseme olabilmek adına Müjde Aklanoğlu Bir Şans Daha kitabını gönderdim. Keyifle okusun canım kardeşim.

Ve Son olarak Madeline Hunter Kalbin Kuralları kitap gün grubundaki arkadaşlarımdan birinin istediği kitaptı. Yanına küçük bir hediye olarak Aşk Kalpte Bir Gölge kitabını ilave ettim.

Kasım ve Aralık aylarında gerçekten yoğun bir kitap trafiği yaşadım. Kitap gönderen kitap kardeşlerim, kesenize bereket ve çok teşekkürler. Sizleri çok seviyorum. Yüzünüz hep gülsün.

Benim kitap gönderdiğim sevgili kardeşlerim de, iyi günlerde keyifle okusunlar ve beni hatırlasınlar.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. Umarım bu yıl sizlere yeni dostluk ve yeni kitap kardeşlikleri kazandırsın.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Mutlu yıllar dileriz efem... Harika hediyeler ve çok iyi bir düşünce güzel arkadaşlıklar ve kitaplar sizinle olsun efem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ersince;
   Çok teşekkürler. Size de mutlu yıllar olsun :)

   Sil
 2. Kitap hediyesi her zaman harika bir seçim olmuştur...Güzel zamanlarında okursun umarım :* sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Madame Kokoş;
   İnşAllah şekerim. :)Çok teşekkürler.

   Sil
 3. Çok güzeller, fotoğraflara bakması bile insanı mutlu ediyor :)

  YanıtlaSil
 4. Güzel bir etkinlik olmuş. Böyle hediyeleşmelerin manevi değeri ölçülemez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duo Diyet;
   Kesinlikle öyle. Böyle şeylerin maneviyatı çok önemli.

   Sil
 5. Kitap en güzel hediye.. Keyifliokumalar.. Kahveler de dikkatimi çekmedi değil tabi.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En Nefis Tariflerim;
   Kahve candır can. Çok teşekkürler :)

   Sil
 6. Ne güzel bir hediyeleşme olmuş. Okuyan kazanır :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yıldız;
   Çok teşekkürler canım. Çok güzel şey okumak.:)

   Sil
 7. kitap kardeşliği harika bir fikirmiş....hediye almak ve vermek en sevdiğim beni en mutlu eden şeylerden biridir...hatta vermeyi daha da çok seviyorum galiba...kitap dolu film dolu müzik dolu harika bir yıl olsun inşallah..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Babaannemintakvimciği;
   Kitap hediye etmeyi bende çok seviyorum canım. Umarım güzel dileklerinin kat kat fazlasıyla gerçekleştiği bir yıl olsun :)

   Sil
 8. Yine hepsi birbirinden güzell!😊

  YanıtlaSil
 9. Kahve ve çikolata kitaba en çok yakışan şeyler zaten

  YanıtlaSil
 10. süper bir etkinlikmiş yalnız ben ordan bir çikolata alırım hepsini yemeyin zararlı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sessiz jaykırış;
   tabii ki de buyurun. Ben zaten bitter dışında çikolata sevmem. :)

   Sil
  2. ÇOK NAZİKSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM.

   Sil
 11. ha haa benim fotolar gibi olmuş. çokomell çiklat hehe :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder