Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 50

Merhabalar

Her geçen gün biten ürünlere yenileri ekleniyor. Yine yeni ürünler var. Buyurun o zaman neler bitmiş hep beraber göz atalım.


Colgate Pro Visible Action Diş Macunu. Bu üründen maalesef ki memnun kaldığımı söyleyemem. Küçük boyunu Özdilek internet alışverişim sırasında hediye olarak vermişlerdi ve seyahate giderken küçük olduğundan yanımıza almıştık. Büyük olanını da (küçüğü kullanmamıştık daha) oğlum çok ısrar ettiği için sürekli kullandığımız marka da indirimde olmadığından almıştım. Ama büyük bir hataymış. Zira uygulama sırasında dişlerde resmen çamur gibi bir etkisi söz konusu. Fırçaya alırken uzayıp kalıyor ve fırçanın diplerinden temizlenmesi de çok zor oluyor. Ayrıca içindeki mavi molekülleri güya fırçalandıkça erimesi gerekirken aksine dişlerin arasına kaçıyor ve çıkarmak için bir diş ipine ihtiyaç duyuyorsunuz. Zaten fotoğrafını da gördüğünüz gibi büyük tüpü birkaç kez kullandıktan sonra çöpe gönderdim ve bir daha da alacağım bir ürün değil.


Benri Aseton. Bu asetonu severek kullanıyorum. Hem kapak tasarım anlamında çok başarılı bulduğum, hem de büyük boy olmasından dolayı çabuk bitmeyen bir ürün. Oje çıkarma konusunda oldukça iyi. Stoklu duran ürünlerimden. Tavsiye ederim mutlaka deneyin.


Rexona Shower Fresh Roll-On. Bu yaz keşfettiğim ve vazgeçemediğim ürünlerden. İkinci kutusu da bitmek üzere. Kadınsı kokusu olmadığından eşimle birlikte kullanıyoruz. Benim gibi çok terleyen birine bile koltuk altında kesinlikle terleme yaptırmadı. Koltuk altlarım hep kuru kaldı. Kokusu çok fresh. İndirimde bulduğunuzda da mutlaka stoklayın. Ben en son Gratis alışverişimde aynı serinin başka bir kokusunu aldım. Maalesef kalmamıştı. Onu da denemiş olacağım. Ama ilk indirimde mutlaka stoklayacağım. Yapısı sabun gibi ve maalesef tek dezavantajı sürdükten sonra hemen giyinmeyin. Biraz tenle birleşmesini bekleyin. Yoksa giysilerinizde beyazlık görebilirsiniz. 

Yorumlar

  1. Blogunuz harika!
    Yeni yazımı okumanız beni çok mutlu edecektir. Sevgilerimle!
    http://benirva.blogspot.com/2018/09/kendimi-gelistirmek-istiyorum-diyenler.html

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.