Ana içeriğe atla

31.08.2018 Babil.Com Kitap Alışverişim

Merhabalar

Bu sıralar yine kaybetmiş şekilde kitap alışverişi yapıyorum. Malum kitaplığı temizledim ya, hemen yerine yenilerini koymam gerek öyle değil mi ama? O zaman neler almışım? Hep beraber göz atalım.
Şeyma Demir Güneşin Öptüğü Kız ve Güneşin Aşık Olduğu Kız serisini çok merak ediyordum. Uzun zamandır takipteydim ama kitap sitelerinde stokları tükenmeye başlayınca hemen sepete ekledim. 
Güneşin Aşık Olduğu Kız : 19,50.-TL
Güneşin Öptüğü Kız : 16,25.-TL

Gonca Çiftçioğulları'nın Yüzleşme Serisini çok merak ediyordum. Seri üç kitaptan oluşuyor. Diğer kitaplarını başka siparişlerimde göreceksiniz. Ateşle Dans serinin ikinci kitabı. Fiyatı : 11,20.-TL

Oğlumun kitaplığını da temizledik ve gördük ki okunacak kitabı kalmamış. Tatil döneminde olduğundan onu sıkmayacak kitapları almayı tercih ediyoruz. Jules Verne okumayı seven oğluma İş Kültür Yayınlarının kısaltılmış metin Balonla Beş Hafta ve Dünya'nın Merkezine Yolculuk kitaplarını aldım. Tam metinlerini de daha sonra okuması için alacağım. Şu anda İthaki yayınlarında satışı yok. Olduğunda mutlaka kitaplığıma ekleyeceğim. Fiyatı : 2,80.-TL

Babil.com yine çanta defterlerinden ve ayraçlarından koymuş. Çok teşekkürler.

Alışverişime toplam 52,55.-TL ödedim. 

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. Okumayı ve gülümsemeyi hayatınızın bir parçası haline getirin.

Hoşçakalın.

Yorumlar

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.