Ana içeriğe atla

12.Beyoğlu Sahaf Festivali 25 Eylül - 09 Ekim 2018

Merhabalar

Bugün sizleri fuar haberlerine boğmaya karar vermişken hakkını vereyim, aralara bir tanede Sahaf Festivali sıkıştırayım dedim ve sıradaki durağımız ise güzel İstanbul.
12.Beyoğlu Sahaf Festivali 25 Eylül 2018 Salı günü başlayacak ve 09 Ekim 2018 Salı gününe kadar Taksim Meydanı'nda ziyaretçileriyle buluşacak.


Yazar ve şair imza günleri, etkinlik takvimi ve her türlü fuar detaylarına Beyoğlu Sahaf Festivali'nin facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın. İstanbullu ve bu tarihlerde İstanbul'da olacaklar. Mutlaka sahaf festivaline gidip, kitapların kokusuyla buluşun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Adana 'da keske böyle festivaller yapılsa😊 şu sıra yemek festivalleri modası başladı ama öylesine tarihi açıdan güzel yerler ve oralarda kitap festivalleri yapılsa çok anlamlı olur

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Adana'da ben hiç duymadım sanırım kitap veya sahaf günleri. Kaçırmadıysam eğer arada derede :) Bence de her ilde yapılması gerek. Okumaya ihtiyacımız var :)
   Yemek festivali güzel de izdiham olur ya :)))

   Sil
 2. çok severiim bu festivaliiii :) yeri de kolay. beyoğlusu yaniii artık bir arabistan sayılır :) araplar daha çok dükkanlar arapça :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Deep;
   Aynı durumu biz Sapanca'da yaşadık. Her yerde Arapça yazı ve Araplar :)

   Sil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.