Ana içeriğe atla

Gratis Ve Ömür Parfümeri Bayram İndirim Alışverişim

Merhabalar

Hali hazırda bayram indirimleri varken bu fırsatları değerlendirmek adına kredi kartı ekstreme yükleme yapmaya devam ediyorum.
Dün Gratis mağazasından neler aldığımı paylaşmıştım. Ancak alışveriş sırasında yoğunluktan almayı unuttuğum iki ürünü dün bir zahmet yeniden Gratis mağazasına gidip almak zorunda kaldım. O zaman başlayalım neler almışım?


Bu sıra parlament mavisine acayip takmış durumdayım. Hele ki ojesini almak için çıldırır durumdaydım. İstediğim renkteki ojeyi Golden Rose Rich Color serisinin 59 numarasında buldum. Rengi çok güzel. Tek katta rengini tam vermiyor. Hatta benim gibi üç kat sürerseniz daha güzel rengini yakalamış olursunuz. Ojeyi sürdüğüm gün herkes rengini çok beğendi ve ojenin marka-numarasını aldı. Fiyatı sanırım 5,00.-TL Gratis mağazasından almayı unuttuğum ürünlerden birisi Loreal Elseve Mucizevi Yağ serisinin durulanmayan saç bakım kremi. Bu üründen çok memnunum. Bittikçe yenilemeye çalışıyorum. Saçlarıma yaptığı bakım ve tarama sırasındaki kolaylığı çok güzel. Tavsiye ederim. Normalde kuru ve sert saçlar için olanından alıyordum ama kalmamıştı. Saçlarımda boya olduğundan dolayı diğeri daha iyi geliyor. Fiyatı : 12,50.-TL


Gratis mağazasından aldığım ve severek kullandığım diğer ürün ise Loreal Elseve Mucizevi Yağ serisinin saç kremi. Bu üründe saçlarıma çok iyi geliyor. Kokusunu da çok seviyorum. Fiyatı : 7,10.-TLKullanmakta olduğum likit maj rujların dibini sıyırmaya başladığımdan kendime yeni renkler ve yeni rujlar almak istedim. Alix Avien Rose Pink rengini ve Golden Rose Long Stay serisinin 16 numaralı renklerini aldım. İndirim zamanı bir kaç ruj daha almayı düşünüyorum. O arada bunlarda biter. Fiyatı ikisi sanırım 40,00.-TL civarındaydı. Sanırım ben kendime uygun bir maskara bulamayacağım ve ömrü hayatım boyunca tedavülden kaldırılmazsa Loreal Volume Million Lashes maskarasını kullanacağım. Çok memnunum. Kauçuk fırçalı ürün. Fiyatı : 32,50.-TL

Sadece Loreal Elseve ürünlerini Gratis mağazasından aldım. Kalanları Eskişehir Ömür Parfümeri mağazasından satın aldım.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Okumak hayattır. Hayattan uzak kalmayın. 

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Aynı maskaradan bende kullanıyorum kirpiklerim kıvrık olduğunu için diğer maskaralar yapıştırıyor. Ojenin rengine de bayıldım canım. Güle güle kullan :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım. Bir kaç maskara denedim ama maalesef yeniden bu maskaraya geri döndüm. Fırça yapısı da çok güzel. Oje gerçekten harika. :)

   Sil
 2. rujların renkleri güzel gözüküyooo :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.