Ana içeriğe atla

Cindi Madsen - Sahte Nişan Gerçek Aşk

Merhabalar

Yaz tatiline giderken şezlong kitaplarım olmazsa olmaz. Kafa yormayan, insana kendini iyi hissettiren kitaplar arada okunmalı. Özellikle de tatilde.
Daniella (Dani) sorumluluk sahibi bir kişidir. Hayatı boyunca annesi ve anneannesine bakmak için çalışmıştır. Erkek arkadaşı için eyalet değiştirmiş ancak terkedildiğinde tarih mezunu olmasına rağmen sevmediği pazarlama işinde çalışmaya bile razı olmuştur. Şirketteki terfi pozisyonunu da alırsa ailesine daha iyi bakacak ve maddi açıdan biraz daha rahat nefes alacaktır. Ama bunun için hayatında biri olması ya da evli olması gerekmektedir. Çünkü patronu evliliğe ve aileye çok önem vermektedir. Ancak Dani'nin hayatında biri yoktur.

Wes uçarı bir kişiliğe sahiptir. Helikopter pilotudur ve uçmayı çok sevmektedir. Evlenmesine az bir zaman kala nişanlısı tarafından terk edilmiştir. Wes bu durumu kaldıramaz. Perişan olur. Ancak kardeşinin düğününde bir sevgiliye hatta bir nişanlıya ihtiyacı vardır ve eski nişanlısı düğünde nedime olacaktır. Ailesi tarafından bu konuda baskı görmektedir. Wes'in bu durumda kendisine acilen birini bulması gerekmektedir.

Üniversite yıllarından beri en yakın arkadaşı olan Dani'yi nişanlıya ihtiyacı olduğunu söylemek için aradığında Dani'de kendi durumunu Wes'e açıklar. Dani ile Wes ortak çıkarları için bir noktada buluşurlar ve nişanlılık oyununu oynamaya başlarlar. Wes ailesine, Dani'de patronuna karşı nişanlısını gösterecektir ve herkes istediğini alacaktır. Fakat bu iki arkadaş ateşle barutun aynı yerde durmayacağının ne kadar Farkındadır?

Kitap benim şezlong kitaplarından. Nitekim tatilde keyif alarak okudum. Ama tempo biraz düşük geldi. Biraz daha tempolu ve aksiyonlu olabilirdi. Ama yine de kitabı sevdim. Sonunun hemen bitirilmiş olmasına bir nebze sinir olmuş olabilirim. Bıçak gibi kesilen sonlardan hoşlanmıyorum. Yine de hoş vakit geçirmek isterseniz okunabilecek kitaplardan olduğunu söyleyebilirim. 

Yeni yazılarımda görüşünceye delk, kitapla ve aşkla kalın.

Hoşçakalın.

Tanıtım Bülteninden

Küçük bir nişanlılık numarası iki yakın arkadaş için nedir ki?

Dani ve Wes üniversiteden beri aralarından su sızmayan iki yakın arkadaştır. Wes’in, kız kardeşinin düğününde ona eşlik edecek birine, Dani’nin ise çalıştığı şirketin düzenlediği organizasyonda ciddiye alınması için bir partnere ihtiyacı vardır. Bu yüzden kafa kafaya verip çok eğleneceklerini düşündükleri mükemmel bir plan yaparlar:  İki etkinliği de sağ salim atlatabilmek için nişanlı

gibi davranacaklardır.

Adrenalin bağımlısı Wes hem eski sevgilisine hem de ailesine iyi olduğunu ve hayatına devam ettiğini kanıtlayıp bir taşla iki kuş vuracak; “Bayan Ciddi” Dani ise patronuna iyi bir çalışan olduğunu ve düzenli ilişkilerin önemsendiği bu şirkette yükselebileceğini ispatlayacaktır. Peki ya sahte baygın bakışlar, sahte öpücükler ve sahte yakınlaşmaların ortasında gerçek duygular
filizlenmeye başlarsa?
“Bu büyüleyici aşk hikâyesi, ustalıkla işlenmiş karakterler ve Wes’in aile dinamikleriyle renkleniyor.”
RT Book Reviews
“Seksi ve eğlenceli.  Bu karakterlere kalbinizde yer açın.”
The Bookish Babe
“Sahte Nişan Gerçek Aşk’ı okumaya doyamadım, kesinlikle daha fazlasını istiyorum.”
Victoria James

Yorumlar

 1. gerçekten de yaz dizisi kıvamında... tavsiye için teşekkürler

  takipteyim

  mugeninlistesi.blogspot.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım aynen yaz dizisi tadında. Ben seni takipteyim zaten canım :)

   Sil
 2. Konusu farklıymış. Kesinlikle okunacaklar listeme eklemeliyim. Teşekkürler canım emeğine sağlık :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet güzel bir kitaptı. Kafa dağıtmalık şezlong kitaplarından :)

   Sil
 3. ayyy böyle kitaplar okumak lazım yaa neşelenmek lazım ülkenin hallerini unutmak lazıım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Deep;
   Aynen katılıyorum. Eşim kızıyor sana bir şey katmıyor diye bende diyorum kafa dağıtıyor :)

   Sil

Yorum Gönderme

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.