Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 47

Merhabalar

Temmuz ayında gittiğim tatilde bitirdiğim ürünler vardı. Tatilde bittiğinden biriktirdim ve hemen orada fotoğraflarını çekip çöpe salladım ki Eskişehir'e kadar taşıma zahmetine girmeyeyim. Ürünler tatilde olduğumuzdan dolayı geneli güneş ürünleri. Bakalım neler bitmiş?


Yver Rocher 50+ GKF Güneşe Karşı Koruyucu Süt. Ürünleri geçen yıl sezon sonu indirimlerinden almıştım. Fiyatları çok uygundu. Ürünlerden memnun kalma konusunda sıkıntı yok ancak dökme şişe olması uygulama açısından sıkıntı oluşturdu. Bir daha alacağım bir ürün değil. 


Splat Ultracomplex diş macunu. Splat'ın siyah diş macunundan çok memnunum. Ancak bu üründen istediğim ferformansı alamadım. Normal diş macunundan bir farkı yok. Yeniden alacağım bir ürün değil.


50+ GKF Güneşe Koruyucu Sprey Güneş Sütü. Sprey şişe olmasından dolayı çok memnunum. Güneşe karşı korumada herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İndirim zamanı yeni sezon için yenilenebilir. 


Yver Rocher 50 GKF Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi. Bu üründen oldukça memnunum. Normal zamanlarda da kullandığım bir ürün. Özellikle güneş lekeleri konusunda son derece başarılı. İndirim döneminde yeniden alacağım bir ürün.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, güzel bir hafta sonu olsun. Kendinize çok iyi bakın. Hayata gülümseyin.

Hoşçakalın.

Yorumlar

  1. ayyy tatilden dönerken bişiler atmak ne güzel bişi de miii :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kesinlikle Deep :) İnsanı bir ferahlama alıyor ki sorma gitsin. Özellikle bitmek üzere olan şampuanları ve kremleri götürüyorum ki, kutuları yeniden geri getirme derdi olmasın :)

      Sil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.