Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 42

Merhabalar

Evde yığın haline gelen biten ürünlerden merhaba. Ben biriktirmeden ne zaman fotoğraflamayı başarabileceğim hiç bilmiyorum. Neyse geçelim neler bitirdiğime.Splat Blackwood siyah diş macunu hayatımda kullandığım en iyi diş macunu. Kesinlikle yenileri alınacak. Ayrıntılı yazısını buradan okuyabilirsiniz.


Amway Body Series terlemeye karşı koltuk altı rolunu. Aslında ilk aldığım zamanlar bu üründen çok memnundum. Ancak sonrasında koltuk altında geç kuruduğundan her yere bulaşmaya başladı. Özellikle acelem olduğunda elbiselerimi batırdığından dolayı yarım şekilde çöpü boyladı. Terlemeye etkisi fena değil. Bir daha alacağım bir ürün değil.

Bellissima ah Bellissima. Bu deodorantı kullanmayı neden bıraktım hiç bilmiyorum ama geçenlerde mağaza indirimde denk gelince alayım dedim. Bu koku genç kızlık dönemlerimde çok modaydı ve benim gençlik kokumdu. Seneler sonra halen daha aynı kokuya sahip. Kesinlikle yenisini alacağım.

Yver Rovher Nemlendirici Peeling. Bu ürün bana alışveriş sonrasında hediye olarak verilmişti. Haftada iki kez kullanılması önerilen ürünü banyo esnasında uyguladım. Bir süre bekletip sonra duruladım. Ürünün vaadleri arasında cildi ölü hücrelerden arındırarak yenilemek, cildi pürüzsüzleştirmek ve doğal canlılığını geri kazandırmak var. Cildi nemlendiriyor ama ben çok fazla bir etkisini gördüğümü de söyleyemem. Bu üründen bir tane daha hediye etmişlerdi. Onu da kullandıktan sonra yenilemeyi düşünmüyorum.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Mutlu bir hafta sonu geçirin ve hafta sonu kendiniz için bir iyilik yapın ve  bir kitap satın alın.

Hoşçakalın.

Yorumlar

  1. Belissimayı ben de tanıdım. Benim de lise dönemlerimin deodorantıydı. Dışı farklıydı sanırım. Bir an geçmişe gittim. 💕

    YanıtlaSil
  2. siyah diş macunu deniycems :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.