22 Mayıs 2018 Salı

Mayıs 2018 Kitap Gün Grubu Gönderdiklerim

Merhabalar

Geçen yazılarımı okuyanlar hatırlayacaktır kitap gün grubu yaptığımızdan ve her ay altın günü gibi birbirimize kitaplar gönderdiğimizden bahsetmiştim.
Geçen ay gün grubu bendeydi. Kitaplar tamamlandığında sizlerle bana gelen kitaplarımı paylaşacağım. Ama bugün geç de olsa gönderebildiğim bu ay ki gün grubu kitabını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Gün arkadaşımın istemiş olduğu Fernando Pessoa'nın Huzursuzluğun Kitabı isimli kitap aslında benim çok dikkatimi çekti. Şöyle bir içine baktığımda sağlam bir psikoloji ile okunması gereken bir kitap olduğunu gördüm ki; bu kafayla mümkün değil okuyamam. Ama sizlere fikir oluşturması açısından ilerleyen günlerde kitaptan alıntılar paylaşacağım.

Yine her kargomun vazgeçilmezlerinden kahve, bitki çayı, ayraç, ve çikolataları eklemeyi ihmal etmedim. Şimdiden afiyet, bal, şeker olsun.

Sevgili kitap kardeşim umarım keyifle ve iyi günlerde okursun. Söylediklerimi tekrar etmekten bıkmayacağım. Sizlerde mutlaka kendinize bir kitap kardeşi edinin. Zor zamanlarınızda, aniden gelen kargolar yüzünüzdeki tebessüm olacaktır. Garanti ederim.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Yüzünüzde gülümseme yaratan insanları hep hayatınızda tutun. Onları kaybetmeyin.

Hoşçakalın.

8 yorum :

 1. Mektuplaşma konusunda tembelleştim. Kendime çok kızıyorum çook.🧐 İnşallah güzel bir şekilde ulaşır postan.🌸

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) Sıkma canını ne zaman müsait olursan o zaman yazarsın canım :)

   Sil
 2. Harika düşünülmüş canim.Yurtdisinda olmasaydım kesinlikle bende katılmak isterdim.
  Sevgilermle❤

  YanıtlaSil
 3. Ben de çok severim kapıma böyle bir hediye gelmesini. Harika hazırlamışsınız elinize sağlık.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle aniden gelen bu kargolar çok güzel oluyor :)

   Sil
 4. pessoa ve alttaki kave ve gofretler okey :)

  YanıtlaSil