18 Mayıs 2018 Cuma

Dan Wells - Ben Seri Katil Değilim Kitap Tanıtımı

Merhabalar

28.05.2018 tarihinde raflarda yerini alacak bir kitap Ben Seri Katil Değilim.
Polisiye kitap severler benim gibi hemen kitaplıklarına eklemek isteyeceklerdir sanırım. Konusu açısından ilginç bir kitap. İçeriğini bilemiyorum ama ben okumak istediğim kitaplar arasına aldım. Buyurun bir de siz bakın.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, mutlu, huzurlu ve sağlıklı günleriniz, geceleriniz olsun. Hayat her şeye rağmen güzel.

Hoşçakalın.

Tanıtım Bülteninden

Göz göze gelmekten sakın. 

Yoksa seni nasıl öldüreceğini planlayacaktır! 
  
Adı: John Wayne Cleaver 
Yaşı: 15 
Tanı: Antisosyal kişilik bozukluğu. 
Seri katillere ilgi duyuyor. 
Tehlikeli olabilir. 
John Wayne Cleaver tehlikeli, hem de çok tehlikeli olma potansiyeli olan genç bir adamdır. Ailesinin işlettiği cenaze evindeki cesetler arasında büyümekte, annesi ve teyzesiyle beraber burada çalışmaktadır. Hayvanları öldürmeye özel bir eğilimi ve erken yaşlardan itibaren seri katillere karşı gerçek bir tutkusu vardır. Bu yüzden kendi kaderinin çizildiğini düşünmektedir. Ancak John dürtülerini bastırabilmek adına bazı kurallara uymaya karar verir: İnsanlara karşı sadece olumlu düşünceler besle, hayvanlara yaklaşma, suç mahallerinden uzak dur! 
Fakat bu son kurala uyması, evine çok yakın bir yerde acımasızca parçalanmış bir ceset bulunduğunda çok zor hale gelir. Cinayetler devam edince John’un katille tanışma arzusu büyüyecek ve onu bulmak için karanlık dürtülerine başvurmaktan çekinmeyecektir... 
Bu sessiz, küçük kasabada John’dan daha tehlikeli biri olabilir mi? Nihayet kendi ayarında bir rakip bulabilecek mi? 
 “Elinizden düşüremeyeceğiniz bu şaşırtıcı roman Dan Wells’in inanılmaz bir yeteneğinin olduğunun kanıtıdır. Başkahraman olan genç, ürkütücü olduğu kadar da sevimli. Daha fazla John Wayne Cleaver, lütfen.” 
F. Paul Wilson 
“Hikâyenin güzelliği karakterlerin derinliğinde gizli. Birinci tekil şahısla anlatılmış olması okuru daha da kendine çekiyor. Yaşınız ve roman türü tercihiniz ne olursa olsun bu romanı derin ve ilginç bulacaksınız.” 
New York Times 
“Jeff Lindsay’nin Dexter serisi ve televizyon uyarlamasının hayranları, Wells’in bu üçlemesinin başkahramanı on beş yaşındaki sosyopat John Wayne Cleaver’a bayılacak. Wells, okuyucuya beklenmedik bir başkahraman sunarak harika bir iş çıkarmış.” 
Publishers Weekly 
“Dâhiyane! Unutulmaz karakterlerin ve ürkütücü gerilimin olduğu bu romanda tehlikeli ters köşeler aklınızı başınızdan alacak.” 
Jonathan Maberry 
“Karmaşık, ürkütücü ve korkutucu ancak bir o kadar da dâhiyane ve cesur.” 
Wondrous Reads 


Basım Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 280

Pegasus Yayınları

Çevirmen : İlker M.İyidoğan

6 yorum :

 1. okuyacak çok kitap birikti ya :) ilgimi çekti bakalım sıra ne zaman gelecek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende de bir sürü kitap var. Bakalım ne zaman sıra gelecek? Alıyorum sürekli :)

   Sil
 2. oooo çok sevdiğim tür buuuuu :)

  YanıtlaSil
 3. Cinayet romaniysa tam benlik 😊

  YanıtlaSil