Ana içeriğe atla

Birsen Kebap Eskişehir

Merhabalar

Eskişehir'e geldiğinizde yemek mekanı ararsanız sizlere gözü kapalı önerebileceğim mekanlardan birisidir Birsen Kebap.
Eskişehir'de şu anda iki şubesiyle hizmet veriyor. Sabahları giderseniz çorba dışında kahvaltı da alabilirsiniz. Eşim ve oğlumla birlikte bir kez de sabah kahvaltısına gittik. Deneyimleme şansımız oldu. Kahvaltı gayet doyurucu ve güzeldi. Sınırsız çay içtik. Kahvaltı dışında bizim akşam yemekleri içinde tercih ettiğimiz mekanlar arasında. Kebap, döner, lahmacun, sulu yemek aklınıza ne gelirse her türlü et ve yemek çeşitleri var. Gayet temiz ve titiz bir mekan.

Fiyat performans olarak bakıldığında bir tık yüksek gelebilir ama aldığınız hizmet ve kalite karşısında da fiyatlar normal düzeyde. Birsen Kebap'a gelirseniz sizlere Kuzu Sorpa çorbasını tavsiye edebilirim. Kesinlikle çok güzel. Aşağıya fotoğrafını da ilave ettim. Bunun dışında geçenlerde lahmacun yemek için gitmiştik. Ben fotoğraflamayı lahmacunun ortasına gelince akıl edebildiğimden dolayı birazcık eksik. Daha ayrıntılı bilgi için Birsen Kebap web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iiy bakın. Yeni keşifler yapmaya ve okumaya devam. Hayat kısa nasılsa. O zaman at bir kahkaha.

Hoşçakalın.Yorumlar

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.