Ana içeriğe atla

1.Yalova Kitap Günleri 04 - 12 Mayıs 2018

Merhabalar

Bugün Yalova'dayız. Bu yıl Yalova Belediyesi tarafından desteklenen ve ilki gerçekleştirilecek olan kitap fuarının detaylarına bakalım.
Yalova Belediyesi Kitap Günleri kapsamında 1.Yalova Kitap Günleri 04 Mayıs 2018 Cuma günü başlayacak ve 12 Mayıs 2018 Cumartesi gününe kadar 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında ziyaretçileriyle buluşacak.

Bu yıl Ramazan Şehri için tasarlanan 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı öncesinde kitap severlere ev sahipliği yapacak. Sonrasında Ramazan Şehri için esnaflara ev sahipliği yapacak. 40 dükkanın montaj işlemleri de tamamlanmak üzere. 

Fuar detayları, her türlü etkinlik takvimi ve yazar-şair imza günlerine Yalova Belediyesi'nin facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. İyi bir gün olsun. Sağlığınız ve sevdikleriniz yanınızdaysa kalan her şey boş. Hayat kısa. Kıymetlerini bilin.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Bayılıyorum şu kitap günlerine. İyi ki varlar. Bir de indirimli olsa kitaplar tadından yenmez.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet maalesef gereken indirim olmuyor. En uygunu yine internet alışverişi. Fuarlar sadece gönül ve göz doyurmak adına güzel olarak kalıyor maalesef :(

   Sil
 2. Aslında bir çılgınlık yapıp Yalovaya gidilebilir,bana yakın biraz.Bu haberi bizimle paylaştığın için teşekkürler ^^

  YanıtlaSil
 3. her yerde kitap varmış ülkemizin haberimiz yoook :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle. Ülkemiz okuma konusunda çok zayıf maalesef :(

   Sil

Yorum Gönder