13 Nisan 2018 Cuma

Bitenler & Çöpe Gidenler 38

Merhabalar

Biten ürünlerle geldim bugün yine. Bakalım bu yazımda neler bitmiş? Hep beraber inceleyelim.


Yver Rocher Tiare Çiçeği & Ylang Ylang duş jeli. Kokusunu seviyorum. Kaşıntı veya kızarıklık yapmıyor. Yeniden alacağım ürünler arasında. 


Deborah Milano 24 Ore Care Perfection Fondöten. Bu ürünü çok sevdim. Pudralı ve mat yapısıyla yüzdeki uyumu çok güzel. Yüzde fondöten varmış gibi durmuyor. Özellikle benim gibi cildiniz karma ve terleyen bir yapıya sahipse beğeneceğinizi düşünüyorum. İndirimde yeniden alacağım.


Flormar göz içi kalemi. Bendeki numarası S04. Gözleri büyük göstermek için uygun fiyatlı bir göz içi kalemi. Asansörlü yapısıyla kullanımı kolay. İndirim dönemlerinde alınabilir. 

Pastel'in rakı beyazı ojesi. Numarası 19. Flormar markasının 319 numarasına muadil olarak aldığım üründen son aldığımda pek memnun kalmadım. Bir daha alacağımı sanmıyorum.

Pastel 38 numara siyah oje. Bu ojeyi sevdimle sevmedim arası. Biraz kullandıktan sonra yapısı bozuldu ve ağdalı bir yapıya dönüştü. Ojenin yarısı duruyor. Aseton damlattığım halde düzelmedi. Bu nedenle bir daha alacağımı sanmıyorum. Başka bir markanın keşfettiğim siyah ojesini daha sevdim. 

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Okumalara devam. Hayat kısa. Anı yaşayın. Hayırlı cumalar.

Hoşçakalın.

2 yorum :