Ana içeriğe atla

Bursa 16.Kitap Fuarı 17 - 25 Mart 2018

Merhabalar

Fuarlar,fuarlar ve yine fuarlar. Bu sefer şirin Bursa'dayız. Hadi o zaman detaylara bakalım.

Bursa'da Tüyap desteğiyle bu yıl 16.sı düzenlenen kitap fuarı 17 Mart 2018 Cumartesi günü ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 25 Mart 2018 Pazar gününe kadar da ziyaretçilerini ve kitap severleri bekliyor.

Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi- Osmangazi/Bursa adresinde kurulacak olan fuarı sabah 10:00 ile akşam 19:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Sadece fuar kapanış günü olan 25 Mart 2018 Pazar günü 19:00'da kapanacak.

Fuar detayları, etkinlik takvimi, yazar ve şair imza günleriyle ilgili bilgilere http://bursakitapfuari.com/ web adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, Bursa'daki bu büyük kitap fuarını kaçırmayın. Kendinizi iyi bakın. Okuyun. Keşfedin ve gülümseyin. Mutlu hafta sonları olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

  1. ne güzel.ağrı'da fuar muar yok.bir tane kitapçımız var o da korsan satıyore :) bir de t ve k var hepsi o.yaşasın internet :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bende kitap fuarlarını gezmeyi sevdiğim halde fuardan pek kitap almıyorum. Maalesef yayınevlerinin kira ücretlerinden dolayı indirmleri de çok yüksek olamıyor. Fuarı kitap kokusunu duymak, bir çok kitabı ve yayınevini bir arada bulabilmek adına gidiyorum yalan yok :) Maalesef doğu illerindeki kitap fuarı sayısı batıya göre çok az. Umarım kısa zamanda o taraflara da daha fazla fuar açarlar. Sevgiler :)

      Sil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.