13 Şubat 2018 Salı

Babil.Com Ve Kitapyurdu Kitap Alışverişim

Merhabalar

Bu sıra yine coştum. Evden kovulmayı da hak ettim sanırım. Zira size bir süre kitap alışveriş yazısı yazacağım. Pişman mıyım? Tabii ki de HAYIR. O zaman pişman olmadan aldığım kitaplara göz atalım.

Öncelikle Babil.com'dan aldıklarımla başlayayım. Aşkın Nur Karataş kitaplarının yorumlarında çok iyi olduğu konusunda yorumlar okuyordum. Merakıma yenik düştüm ve tüm serisini tamamladım. Bu alışverişimde Soğuk serisinden Mücevher ve Kartanesini, Mükemmel serisinden de 3.kitap olan Mükemmel Tutku kitaplarını aldım. 
Soğuk 1- Mücevher: 15,00.-TL
Soğuk 2- Kartanesi: 15,60.-TL
Mükemmel Serisi 3: Mükemmel Tutku: 18,00.-TL

Pınar Çağlıner'in Salıncak kitabını okumuş, çok beğenmiş ve bir sürede etkisinden çıkamamıştım. Çok yalın dili olan yazarın ikinci kitabı olan Utandım'ı da aldım ama henüz okuyamadım. Son çıkan kitabı ilkiyle bağlantılıymış ve onu da okumak istediğimden hemen sepete ekledim. Fiyatı: 8,16.-TL

Babil.com yine cici defterinden ve ayracından koymayı ihmal etmemiş. Sayelerinde çantama küçük defter almıyorum. Çok teşekkürler. Bu alışverişime toplamda 56,76.-TL ödedim.

Kitapyurdu alışverişimden sadece Debbie Macomber On İki Gün isimli yeni çıkan kitabını aldım. Seri kitapları hemen çıkınca alıyorum. Hele Debbie Macomber hemen almam lazım. Çünkü biliyorum ki kısa bir süre sonra yine kitap çıkarır. Arada kaynamasın. Fiyatı: 12,56.-TL ama kargo ile 14,80.-TL ödedim.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek mutlu kalın. Gülün. Eğlenin ve okuyun. Hayat güzel. Yarına garanti yok. O zaman kırmayın ve kırılmayın.

Hoşçakalın.

6 yorum :

  1. Debbie Macomber On İki Gün, çok merak ettim ve sayenizde hemen satın aldım :) Emeğinize sağlık..

    YanıtlaSil
  2. Yepyeni kitap kokuları geldi bana daa. :) İyi okumalar şimdiden. :)

    YanıtlaSil
  3. Keyifli okumalar. :) Canım bir kitap alışverişi çekti. :))

    YanıtlaSil