20 Şubat 2018 Salı

08.02.2018 İdefix Kitap Alışverişim

Merhabalar

Geçenlerde İdefix'de kargo bedava maili gelince hemen kendimi İdefix'in sitesine atıp araştırmaya başladım acaba hangi kitapları alsam diye? Malum belli limit altında kalınca kargo ücreti çıkıyor ve bazı sitelerde uygun olan kitapları almak için bu bedava kargo kampanyaları da bulunmaz bir nimet. Buyurun neler aldığımıza bakalım.

Sosyal medyada sıklıkla son zamanlarda Kaşıbeyaz kitabını görmekteydim. Okuyucu yorumları o kadar cezbetti ki hemen sepete ekledim. Hatta kitabı okudum ve bitti. Yorumu önümüzdeki günlerde gelecek. Fiyatı: 17,70.-TL
Sümeyye Akarçay daha önce Aşka Rehin ve Rehine kitaplarını okumuş, hatta 3. kitabı olan Hayata Rehin'i de almıştım. (Son kitabı okunmayı bekliyor halen.) 4. kitabı olan İsimsiz Dosya Neşe kitabı da sosyal medyada oldukça güzel yorumlanınca hemen arşivime eklemek adına sepete atıverdim. 
Fiyatı : 15,00.-TL
Bu alışverişime toplamda 32,70.-TL ödedim. 

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, bedava kargo kampanyalarından sizlerde faydalanın ve daha çok okuyun. Kendinize iyi davranın.

Hoşçakalın.

6 yorum :

 1. Güzel kitaplara benziyorlar canım yorumlarını merakla bekliyorum. 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kaşıbeyaz yorumu yakında gelecek. Diğerini de inşallah kısa zamanda okuyrum. Sevgiler :)

   Sil
 2. Açıkçası alıp okuyacağım kitaplara benzemiyorlar ama umarım fikrimi değiştirebilirsin :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aşk kitapları candır. Kaşıbeyaz yorumundan sonra yeniden konuşalım :)

   Sil
 3. Uygun kitaplar bulmak senin işin :) Çok başarılı buluyorum seni iktisatlı kitaplar almak konusunda :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kaç tane siteden fiyat karşılaştırması yapıyorum bir görsen. Yatırım uzmanları gibi 45 pencere açıp öyle kontrol ediyorum :)

   Sil