Ana içeriğe atla

08.02.2018 Babil.Com Kitap Alışverişim

Merhabalar
a
Yine kitap almalara doyamayan bir Beyda ile karşınızdayım. Bir kaç yazım yine kitap alışverişi üzerine olacak. Buyurun neler almışım?

Aşkın Nur Karataş kitaplarını tamamlamaya devam ediyorum. Bay Mükemmel ve Hırçın kitaplarını da kitaplığıma eklediğimden dolayı mutluyum. 
Bay Mükemmel : 18,00.-TL
Hırçın: 18,00.-TL

Zeynep Saraç kitaplarının hepsini tamamladım. Her ne kadar okumaya henüz fırsat bulamamış olsam da son çıkan kitabını Bir Deli Ayaz'ı da almadan edemedim. Fiyatı: 15,75.-TL

Babil'in klasikleşen defter ve ayraçları için çok teşekkürler. Siparişime 51,75.-TL ödedim.

O zaman herkese mutlu bir hafta başlangıcı olsun. Bol okuma, gülme ve gezme olsun. Yüreğinizden geçen her şey kat kat fazlasıyla sizin olsun.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Keyifli okumalar dilerim o zaman Beyda Hanım'cığım :)

  YanıtlaSil
 2. Kitapyurdu'ndan Babil'e geçeceğim sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazen kitapyurdu da indirimli olabiliyor ama genelde son zamanlarda babil tercihim. Fiyat kıyaslaması yapmakta yarar var :)

   Sil
 3. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu okumalar. :)

  YanıtlaSil
 4. Keyifli okumalarınız olsun :)

  YanıtlaSil
 5. Babil çok sevdiğim ve çok uygun bir site . Defterleri ve ayraçları bende koleksiyon olduğu için artık hep arkadaşlarıma dağıtıyorum . Keyifli okumalar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bende de çok var ama bir kaç dağıttım sadece. Zira küçük defter çok kullanıyorum. Çantada iyi oluyor. Bu nedenle dağıtmak işime gelmiyor açıkçası. :)

   Sil

Yorum Gönder

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.