2 Ocak 2018 Salı

Kitap Kardeşimden Yeni Yıl Hediyesi

Merhabalar

Yılın son çalışma gününde berbat bir gün geçiriyordum. Televizyonumuz patlamış, yeni aldığımız televizyonu kurmak için yılın son gününü bulmuşlardı.

Firmalara yapılması gereken ödemeler, tahsil edilmesi gereken alacaklar, düzenlenmesi gereken faturalar ve gelmeyen televizyon servisi ile ne kadar güzel bir gün geçirdiğimi siz düşünün. Ev ile iş arasında mekik dokurken; en son işe geldiğimde masama bırakılan paket neredeyse çığlık atmama sebep olacaktı. Çünkü beklemediğim bu güzel kargo sayesinde resmen günüm aydınlandı. 

Samsun'daki sevgili kitap kardeşim bana çok güzel bir paket göndermiş ve içine kahve canavarı olan bana kahveleri ve çikolatayı eklemeyi de ihmal etmemiş. Emine Doğan'ın Büyük Kaçış Zemheri kitabını çok merak ediyordum. Bilmiş gibi bana göndermesine inanılmaz mutlu oldum. 

Meral Kır'ın son kitabı olan Sana Aşk Getirdim kendim sipariş edip almıştım. Ama kitap kardeşimin içinde notlarla gönderdiği kitap daha güzel oldu. Diğerini hediye etmeyi planlıyorum.

Canım kitap kardeşim. Güzel hediyelerin için çok teşekkürler. İyi ki varsın. İyi ki kitap kardeşim olmuşsun. Umarım yeni yıl sana kalbinden geçenlerin kat kat fazlasını getirsin. Sevgilerimle.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kitap kardeşsiz kalmayın. Mutlu bir hafta olsun.

Hoşçakalın.

12 yorum :

 1. Harika bir hediyeymiş, sıcak çikolata eşliğinde aşk kitapları :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet aşk kitapları candır. Ama bana sıcak çikolata yasak :( Oğlum içer artık :)

   Sil
 2. ohh kitap okurken tüm olması gerekenler var süper :)!

  YanıtlaSil
 3. Çok geçmiş olsun,tüm aksilikler aksın gitsin inşallah :)

  YanıtlaSil
 4. Sürpriz hediye kargoları kadar insanı mutlu eden bir şey yok. Senin adına çok sevindim. Kitapları iyi günlerde okumanı diliyorum. Sevgiler :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Sürpriz kargolar süper bir şey :) Kısa zamanda kitap yorumlarını gireceğim inşallah :)

   Sil
 5. ne güzel bir hediye(ler) :)

  YanıtlaSil