Ana içeriğe atla

09.01.2018 Babil.Com Kitap Alışverişim

Merhabalar

Kitap kardeşlerime gönderilmek üzere kitap alırken, kendime ve tabii ki oğluma kitap almazsam olmazdı. 

Samsun'daki kitap kardeşim tam bir Nora Roberts hayranı. Bu yüzden kendisine yazarın tüm kitaplarını hediye etmek niyetindeyim. İlk aldığım kitabın devam serisi ile devam ediyorum. Ama tabii ki önce ben okuyacağım. Kitapların adet fiyatı: 17,50.-TL

Ben hakikaten artık emin oldum. Debbie Macomber kitaplarına yetişemeyeceğim. Arkadaş nasıl bir yazım hızı var ki; ben alıyorum. Daha kredi kartı ekstrem gelemeden pat bir kitap daha çıkıyor. Aklım almıyor artık. 
Fiyatı: 16,08.-TL

Cin Ali serisi benim çocukluğumun kitabı. Defalarca okudum. Eskişehir'e ilk gelen kitap fuarında sahaflarda bulduğum ama tanesine 50,00.-TL dediğinden dolayı alamadığım seriydi. O zaman içimde uhde kalmıştı. Fakat ilk basım olduğundan dolayı fiyatı resmen şişirmişlerdi. Yeniden aynı formatta basıldığını görünce oğlumunda benim okuduğum bu kitapları okumasını istediğim için hemen sepete ekledim. Bu kitapları nostalji olsun diye kimseye vermeyi düşünmüyorum. Fiyatı: 12,24.-TL

Son olarak babil yine güzel not defterlerinden göndermiş. Bu sefer ayraç koymayı unutmuşlar. Yine de teşekkürler.

Alışverişime toplamda 63,32.-TL ödedim.

Yeni yazılarımda görüşünceye dek, okumalara devam. Kendinize iyi bakın. Hayırlı cumalar.

Hoşçakalın.

Yorumlar

 1. Debbie Macomber kitaplarından umut akıyor, o kadar kısa zamanlarda o kadar çok ve kaliteli eserler çıkarmayı nasıl başarıyor anlamıyorum. Kitaplar çok güzel görünüyor :)
  Bir de kitap kardeşliği çok güzel bir etkileşimmiş ama nasıl kitap kardeşi olunabiliyor? Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle yorum geç kaldığı için özür dilerim. Tatildeydim ve dönüşte işbaşı yapınca sırayla yorumlara cevap yazıyorum. Kitap kardeşini facebookta kitap gruplarından bulabilirsin. Zaman zaman bu gruplarda kitap kardeşi arıyorum şeklinde postlar açılıyor. Sevgiler :)

   Sil
 2. Cin Ali'ler oldukça uygun ve her kitaplıkta olması gerken kitaplar :D Hepsini mutlu mutlu oku inşallah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle. Ben aldıktan sonra yakın çevrem çocuklarına okutmak için sıraya girdi :)

   Sil
 3. Kitapların basım hızından bahsetmişsiniz, bu olay birazcık popüler kültüre dayatıldığı için böyle aslında. Bazı yazarlar kitapevleriyle o kitabı şu tarihte basalım diye anlaşıyorlar. Yani siz ''aa, yazar yine döktürmüş'' diyorsunuz ama o hikayeler çoktan yazılmış oluyor.. Bir kaç kere tecrübe ettim bunu oradan biliyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet biliyorum. Eskiden yazılmış oluyor ama arkla arkaya basmalarına şaşırıyorum. Normalde bir süre var diyorlar ama bu yazarın kitaplarının maşallahı var. Ardı ardına basılıyor. Bir yönden iyi ama takip etmek zorlaşıyor :)

   Sil
 4. Aaa Cin ALi :) Anılarım depreşti :D

  YanıtlaSil
 5. Cin Ali benim de çocukluğumun kitabı. Nostalji için güzel bir alternatif.:) Keyifli okumalar dilerim...

  YanıtlaSil
 6. Hepsini keyifle iyi günlerde okumanı diliyorum :-)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder