Ana içeriğe atla

Bodrum Tekne Turu

Merhabalar

Bodruma gittiğimizden geçen yazımda bahsetmiştim. Her ne kadar otelden memnun kalmamış olsak da, bu eğlenmediğimiz anlamına gelmiyor. 
Her tatil yöresinde olduğu gibi Bodrum'da da tekne turları mevcut. Bizde otelde tanıştığımız bir aile sayesinde önerdikleri bir tekne turuna katıldık. Teknenin adı Anatolia. Sabah 10:30'da tekne turu başlıyor, akşam 17:00 civarı tur bitiyor. Dört tane koy gezdiriyorlar. Bu koylardan bir tanesi yüzme bilmeyenlerin ve çocuklu ailelerinde girebileceği bir plajdan oluşuyor. Tur boyunca tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz. Bunun yanı sıra öğle yemeği veriyorlar. Yemekte Tavuk şnitzel, makarna ve salata vardı. Yemek sonrasında başlayan eğlence çok güzeldi. Önce teknenin üst katında köpük partisi yapıldı. Oğlum ve eşim köpük partisine katıldı. Ben fotoğraf ve video çekmekle meşguldüm. Çok eğlenceliydi. Köpük partisi devamında dansöz geldi ve çok güzel bir şov sundu. Koylar çok güzeldi. Yüzme bilmediğim için ben giremedim ama eşim ve oğlum eğlencenin resmen dibine vurdu.

Anatolia turda bir kişi ücreti 60,00.-TL. Çocuk %50 ödeniyor. Bu zamana kadar katıldığımız en iyi tekne turlarından biriydi. Yeniden Bodrum'a gidecek olursak kesinlikle tercih edeceğiz. 

Sizlere tur sırasında çektiğim fotoğraflardan aşağıda yayınladım. Bodrum'a gidemeyenler için ufak bir hasret giderme ve mavi tur olsun. 

Yeni yazılarımda görüşene dek, kendinize çok iyi bakın. Okumayı, gülmeyi ve hayatı sevmeyi unutmayın.

Hoşçakalın.

Yorumlar