Ana içeriğe atla

20.08.2017 Ömür Parfümeri Alışverişim

Merhabalar

Eskişehir Ömür Parfümeri makyaj alışverişi sırasında benim ilk tercihlerimden biridir. Fakat bu mağazayı seçmemin en büyük nedeni fiyatlarından daha ziyade çalışan personeli. Senelerdir aynı kadro ile çalışıyorlar ve cildinize neyin iyi gelip gelmeyeceğini konusunda süper yönlendirmeleri var. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkürler. Gelelim neler aldığıma.


Deborah Milano BB Kremlerinden ne kadar memnun olduğumu kaçıncı kez söylüyorum. Fakat yaklaşmakta olan bir düğünümüz ve kış mevsimine doğru bir geçiş olduğundan elimdeki bb kremde bitmeye yüz tuttuğundan kendime fondöten almak istedim. İndirimi görünce de açıkçası kaçırmak istemedim. Deborah Milano'nun bu fondöteni mat bitişli bir fontöten ve bende böyle bir ürün istiyordum. Mağazada denediğimde çok hoşuma gitti. İçeriğinde 20 SPF güneş koruması bulunuyor. Bendeki 02 numarası.


Aslında mağazaya sadece fondöten almak amacı ile gitmiştim ama Deborah Milano yeni bir mat ruj serisi (Velvet) çıkarmış. Rengine bayıldım. Çok doğal duruyor. Deborah Milano'nun daha önce çift taraflı mat rujunu da kullanıp çok sevmiştim. Dolayısıyla yapılarını biliyorum. Bu rengi kaçırmak olmazdı. Hemen aldım.

Alışverişime toplamda 70,50.-TL ödedim. 

Yeni yazılarımda görüşmek üzere. Gülümsemeyi, okumayı ve kendinize iyi bakmayı unutmayın. 

Hoşçakalın.

Yorumlar