Ana içeriğe atla

Bitenler & Çöpe Gidenler 21

Merhabalar

Uzun zamandır biten ürünlerimi topluyordum. Evde bir dağ haline gelince kategori yaparak fotoğraflayıp boş kutularından kurtuldum. Bakalım neler bitirmişim.Çokça övgü alan ve milletin deli gibi akın edip talan ettiği Gratis mağazalarındaki Benri pamuklarını denemek için almıştım. İndirim zamanlarında pamuklardan bulabilmek gerçekten zor oluyordu ve acaba dedim diğer pamuklardan farklı bir yanı mı var? Açıkçası diğer pamuklardan pek de bir farkı olduğunu düşünmüyorum. İndirim dönemlerinde denk gelirse alınabilir ama normal zamanlardaki fiyatını düşününce çok da gerekli gelmiyor. Daha uygun fiyatlı bir pamuk da aynı işi görecektir. 

Bir paket normal pamuk ve bir paket kare pamuklardan bitirdim. Kare pamukların boyutlarına hayran kaldım. Makyaj çıkarırken büyüklüğü nedeniyle daha az pamuk harcamama neden oldu. Yeniden alınabilir.


Komili Islak Havlu'nun daha önce de yazılarını yazmıştım. Evde kullanım için ideal bir ıslak havlu. Tek sıkıntısı pratik kapaklarının olmamış olması. Ağzı açık kaldığında kurumaya müsait duruma geliyor. Alışveriş sırasında pratik kapaklı ürün bulamadığım ve 3'lü paketlerinin fiyatı da uygun  olduğundan dolayı almıştım. Ama mecbur kalmadıkça almıyorum. 


Dalin Islak Cep Mendil daha öncelerden aldığım bir ürün. Ancak ıslak havlu olmaması nedeniyle çok tercih etmiyorum. Kıyıda köşede kalan bir üründü. Bitti. Bir daha almayacağım. Ürün kötü değil. Kullanılabilir. Fakat ben çantada bile olsa ıslak mendil yerine daha büyük ve kalın olan ıslak havluyu tercih ediyorum. Bu nedenle alınmayacak. Çok zorda kalırsam ve kullandığım üründen mağazada bulamazsam alınabilir.


Ve hayatımın, çantamın ıslak havlusu Uni Wipes Travel Pack. Bu ıslak havlu benim kurtarıcım resmen. Oğlumun çantasına, kendi çantama, seyahat çantasına her yere kolayca sığıveren bir ürün. Genellikle Gratis mağazalarında 3'lü paketlerinin indirim dönemlerinde stokluyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. 


Mendiva Gözlük Temizleme Mendili yeni keşiflerimden. Ayrıntılı yazısını buradan okuyabilirsiniz. Çok memnun kaldım ve sürekli çantamda bulunduruyorum. Gözlükleri çizmeden temizliyor. A101 mağazalarında dönem dönem bulunuyor. Takip edip satın alabilirsiniz.

Bitenler yazıları devam edecek. Yeni yazılarda görüşmek üzere.

Hoşçakalın.

Yorumlar