29 Haziran 2017 Perşembe

28.06.2017 A101 Kitap Alışverişim

Merhabalar

Dün akşam iş çıkışında aklıma A101 Markete gelecek kitaplar geldi. Dedim "Beyda şansını dene. Belki raflara koymuşlardır." İşten eve dönüş yolumda bir şubesi var. İstikamet market.

Markette uzunca bir süre bakındıktan sonra raflarda kitapları göremedim. Görevli kasiyer arkadaşa perşembe günü gelecek kitapları sorduğumda "yarın raflarda olur" cevabını verdi. Kendisine çalıştığımı ve bir kolaylık sağlayıp sağlayamayacaklarını sordum. Zaten akşam saatleri olduğundan ve mağazanın da kapanmasına az zaman kaldığından olsa gerek; Üstü olduğunu düşündüğüm kişiyle telefon görüşmesinin ardından sağ olsunlar beni bu güzel kitaplara kavuşturdular. Kendilerine buradan bir kez daha sonsuz teşekkürler.

Kitapların ücretini ödedikten sonra kasiyer arkadaşla kitaplar üzerine konuşmaya başladık. Sohbet çok güzel ilerlerken yanı başında duran, kendisi gibi tatlı bir İngilizce öğretmeniyle de tanışmama vesile oldu. Bloğum olduğunu söylediğimde hemen intagram hesaplarımız üzerinden takipleşmeye başladık ve ben günüme iki yeni insan daha katarak devam ettim. Mağazaya gidişim kitap içindi belki ama; iki şeker insan tanımak daha güzeldi. Umarım zaman zaman görüşmek için fırsat yaratabiliriz.

Kitapların hepsi alınacak ve okunacak listemde olan kitaplardandı. Bu nedenle hepsini aldım. Kitapların fiyatı: 3,95.-TL ve toplamda 15,80.-TL ödedim.

Bugün A101 mağazalarında bu kitapları bulabilirsiniz. 

Hepinizin gününü aydınlatan güzel insanlar olsun ve hayatınıza her geçen gün bir insan daha katarak devam edin. 

Sevgiler. Hoşçakalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder