28 Nisan 2017 Cuma

3 Günlük Tatil Kaçamağı

 
Merhabalar

Henüz yaz sezonu tam olarak açılmadı ama biz çok sıkıldık, bunaldık ve resmen patladık. Malum bu sene kış çok çetin geçti. Eskişehir'in ayazını da işin içine katarsak resmen ısınmaya ihtiyacımız var.

Bu nedenle 1 Mayıs ile birleşen hafta sonu tatilini değerlendirelim istedik ve fotoğraflarını görmüş olduğunuz otele 3 günlük rezervasyon yaptırdık. Eşim ve ben yoğun çalışmaktan, oğlum da biri bitmeden diğerinin tarihi verilen sınav temposundan dolayı çok bunaldı. 

Temmuz ayında, bayram sonrasında bir tatil rezervasyonumuz vardı ama şu anda fiyatlarda makul seviyedeyken, bu 3 günlük tatili değerlendirmemek olmazdı. 

Tabii ki bu tatil planından oğlumuza bahsetmedik. Malum sınav dönemi kafayı tatil moduna sokup da kendini kaybetsin istemedik. Gece uykudan uyandırıp, işimiz varmış da bir yere gidiyormuşuz gibi götürmeyi planlıyoruz. Sabah gözlerini muhtemelen Gölbaşı'nda açar. O an ki şaşkınlığını ve sevincini görebilmenizi çok isterdim.


Biz buralardan 3 günlüğüne kaçıyoruz. Antalya Side bölgesinde azıcık kafa dinleyeceğiz. Herkese mutlu bir 3 günlük tatil dönemi diliyorum. Umarım sizler de bu 3 günlük tatili güzel şekilde değerlendirebilirsiniz. 


Tatil fotoğraf ve anılarını dönüşte sizlerle paylaşacağım. Hepinize tatil olmasa bile, tatil tadında güzel günler, bu gece yola çıkacağız; bize de hayırlısıyla gidip gelmeyi temenni ediyorum. Tabii tüm yola çıkacaklara da aynı temennilerim geçerli. Hayırlı, kazasız, belasız yolculuklar.

İyi tatiller. Hoşça kalın. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder