Ana içeriğe atla

04.03.2017 Migros Kitap Alışverişim 1


Merhabalar

Herkes öğrendi ama bilmeyenler için yeniden yazmakta sakınca görmüyorum. Oğlumla ikimiz kitap aşığıyız. Kitapçılarda ve kütüphanelerde saatlerce vakit geçirebiliriz. Nerede ucuz kitap görsek atlıyoruz ve bu sefer de Migros'u talan ettik.
Migros'da İş Çocuk Kütüphanesi yayınlarından çıkan kitaplar 4,00.-TL'den satıştaydı. Bu nedenle kaçırmadık ve bir sürü kitap aldık. Hatta olayı abartıp aldığımız kitaplara bir de üstüne 9 taksit yaptırdık. İnanılmaz. Aynı zamanda kitaplar büyüklerinde okuyabileceği türden. Zaten İş Çocuk Yayınlarının kitaplarının genel olarak da kötü olduğunu görmedim. Okunmayacak kitap basmıyorlar.

Kitaplar çok olduğu için iki yazı halinde yayınlamayı düşünüyorum. Buyurun o zaman aldığımız kitaplara hep beraber göz atalım. 

Bu bölümdeki kitaplardan 3 tanesi Jules Verne kitapları. Serisini tamamlamayı düşünürken uygun fiyata bulmamız çok iyi oldu. Tuna Kılavuzu, Ay'ın Çevresinde ve Yeşil Işın aldığımız kitaplar arasında.

Guy De Maupassant Hasırcı Kız ismi dikkatimizi çektiğinden almak istedik. 

Son olarak da Comtesse De Segur Sophie'nin Başına Gelenler.

Sizlerde Migros mağazalarına kitaplar için bakabilirsiniz. Ben aynı kitapları İnegöl Migros'da bile gördüm. Üstelik aynı fiyattan. Belki sizlerde denk gelirsiniz.

Bol okumalı günler. Hoşça kalın.


Yorumlar