Ana içeriğe atla

Denebunu.Com Şubat Ayı Kutusu

Merhabalar
Denebunu her ay evinize ücretsiz kargo ile deneme boyu ürünler gönderiyor. Yeni çıkan ürünler ve bilmediğiniz markalardan da bu sayede haberdar oluyorsunuz. Mail gelir gelmez hemen kutuyu talep ettim. Bakalım neler göndermişler?
Perwoll Bakım Onarım deneme boyu geldi. Kokusunu ve çamaşırlardaki hissini sevdim. Ayrıca buzdolabı magneti göndermişler ve evime de rengi çok uygun. İçine henüz fotoğraf koyamadım ilk fırsatta aile fotoğrafımızı yerleştireceğim.


Nestle Lifita Yulaf Gevreği 210 gr. paket göndermişler. Sağlıklı beslenme sürecinde tek tükettiğim şey yulaf kepeği. Oğlum bu ürünü çok sevdiğinden hemen atladı. Afiyet olsun kuzuma. 


Mac Kozmetik'ten %20 indirimli alışveriş için kupon göndermişler ancak kozmetik diyetinde olduğumdan bu kuponu kullanamadım. Nasipse bir daha ki sefere.


Ve son olarak çok ince bir jest yapmışlar ve 14 Şubat Sevgililer Günümüzü kutladıklarına dair bir de kart göndermişler. Çok teşekkürler.

Yeni kutuyu sabırsızlıkla bekliyorum. Sizlerde her ay ücretsiz kutu talep etmek için Denebunu.Com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni yazılarda görüşmek üzere. Hoşça ve sağlıkla kalın.

Sevgiler...

Yorumlar