Ana içeriğe atla

Bitenler - Çöpe Gidenler 17

Merhabalar

Biten ürünlerim yine birikmeye başladı. Diş bakım ürünlerimi bir araya toparladım. Hadi hep beraber bakalım.Himalaya Complete Care Diş Macunu Gratis mağazasından kasa arkası indiriminden almıştım. İkisi bir kutuda yanılmıyorsam 5,00.-TL civarındaydı. Başka blogger arkadaşların yazılarında görmüştüm ve denemek istiyordum. Ancak görüldüğü üzere bitiremedim. Birini evde, diğerini işyerimde kullandım. İlk başlarda eşim sürekli bu diş macunundan memnun kalmadığını, dişleri sararttığını söylüyordu. Başlarda böyle bir sorun yoktu ya da ben fark edemedim. Eşimin uyarısından sonra dikkat etmeye başladım ve hakikaten dişlerimin beyazlayacağı yere daha da sararmaya başladığını gördüm. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere ürünler maalesef bitmedi ve biz ürünleri çöpe göndermek zorunda kaldık. Bir daha almayı düşünmüyorum. Beğenen arkadaşlar varmış ancak biz ne yazık ki memnun kalmadık. Doğal olduğu söyleniyor. İçerik okumayı bilmiyorum bu konuda bir yorum yapamam ama ne kadar doğal olsa da bir diş macunu beyazlatma özelliğine sahip değilse ya da en azından mevcut beyazlığı koruyamıyorsa zorlamanın anlamı yok.

Sensodyne Beyazlatıcı Onarım ve Bakım Diş Macunu. Bu üründen özellikle eşim çok memnun kaldı. Dişleri beyazlatıyor. Hassas dişlerinde rahatlıkla kullanacağı bir ürün. Yeniden alınabilir.Ancak boyutuna göre biraz pahalı bir ürün. Sanırım 22,50.-TL civarındaydı. 


Signal Diş Fırçası. Modelini bilmiyorum ama bu tarz geniş ağızlı diş fırçası bir daha almayacağım. Hassas diş eti yapınız varsa dişleri fırçalarken diş etlerine değdiği için zarar veriyor. Zarar gören diş eti de maalesef apse yapıyor. Sıcak-soğuk hassasiyeti kazanıyor. Diş fırça markasıyla alakası olduğunu düşünmüyorum. Daha önce de bu şekilde geniş ağızlı diş fırçası kullandığımda yine sorun yaşamıştım. Sanırım indirimli üründü aldığımda çok emin değilim neden aldığımı da bilmiyorum ama bir daha almayacağım. 

Herkese sevgiler. Hayırlı Kandiller. Dualarımız da kabul olsun inşallah. 

Hoşça kalın. Allah'a emanet olun.

Yorumlar