Ana içeriğe atla

1.Isparta Kitap Fuarı 03 - 12 Mart 2017

Merhabalar

Aslında sizlere bugün farklı bir yazı ile merhaba diyecektim fakat kitap fuar listemde dün başlayan bir fuar olduğunu fark ettim ve sizleri de bilgilendireyim istedim. 
Fuar 03 Mart - 12 Mart 2017 tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşacak. Hepsi bu kadar mı? evet bu kadar. Peki neden?

Fuar haberleri verirken bildiğiniz üzere web adresine, giriş ve çıkış saatlerine, etkinlik takvimine kadar her şeyi paylaşmaya dikkat ederim. Ancak bu defa o kadar araştırma yapmama rağmen, sizlere bunlarla ilgili bir bilgi edinemedim. Elimde sadece fuar alanının adresi mevcut. Organizatör şirketin ise web sitesinde maalesef fuarla ilgili tek bir bilgi yok. 

Fuarlarda aksaklık olması çok normal ancak, bu fuarla ilgili doğru dürüst haber çıkmamış olması da ilginç geldi. Umarım seneye yapılacak olan fuarda bu aksaklıklar giderilebilir. Zira bu tür detaylara takılan o kadar çok okuyucu var ki. Ayrıca kendi açımdan baktığımda bir etkinlik takvimi görmeyi, yazar ve şairlerin imza günlerini, saatlerini öğrenip ona göre gitmeyi bende isterim. Bana göre bu eksiklik düzeltilmeli.

Hepinize mutlu hafta sonları. Hoşça kalın.

Fuar adres: Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi
Batıkent 5766.Sok. No:5 32100 Merkez/Isparta

Yorumlar