13 Şubat 2017 Pazartesi

Mimlendim ve Mimledim 8

Merhabalar

Mcdrgnblggr bir mim daveti göndermiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine. O zaman hemen sorulara geçelim. Bakalım neler sormuş? Ben ne cevaplar vermişim? Hadi o zaman başlayalım.

1- Sihirli bir değneğin olsa hayatında hangi anı değiştirmek isterdin?

Oğlum sezeryan doğum ile dünyaya geldi. Oysa normal doğum ile dünyaya gelmesini ve o anı yaşamayı çok istedim ama nasip olmadı. Kesinlikle normal doğuma girip, oğlumun o ilk anını, dünyaya merhaba deyişini görmek isterdim. Tabii yanında babası da olsa süper olurdu. 

2- Küçükken büyüyünce ne olmak isterdin? Şu an mesleğin ne?

Buna benzer bir soruyu daha önceki mimlerde yanıtlamıştım. Hep şan okuyup Türk Sanat Musikisi ses sanatçısı olmak istedim. Ama babam izin vermedi. Hoş ona kalsa beni okutmazdı da ama rahmetli amcam nur içinde yatsın elimden tutup beni Ticaret Meslek Lisesine yazdırdı. Muhasebe bölümü okudum ve şu anda da özel bir şirkette muhasebe müdürü olarak çalışıyorum. 20 yıldır da bu mesleği yapıyorum.

3- Burçlara inanır mısın? Burcunun özelliklerini taşıyor musun?

Burçlara inanmam ve burçlara bel bağlayanları da açıkçası anlamıyorum. Neye göre kriter belirleniyor bunu da bilmiyorum. Boğa burcuyum. Arkadaşlarım taşıdığımı söyler ama oturup öyle araştırmadım. Zaten kendi burç özelliklerimi bile bilmezken insanların bir de yükselen burcunu bilip, onun özelliklerini bile bilmesine hayret ediyorum.

Benden bu kadar. Evet sıra sizde. Üç kişiyi mimlemem gerekiyorsa şayet ;


bloglarını mimliyorum ve cevaplarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Mimi yapan bloğun cevaplarını buradan okuyabilirsiniz.

Herkese keyifli bir hafta diliyorum. Hoşça kalın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder