15 Şubat 2017 Çarşamba

Beyda'nın Kitaplığı 2 Yaşında

Merhabalar

Zaman ne çabuk geçiyor değil mi? Dün gibi hatırladığımız şeylerin üstünden bir bakmışsınız yıllar geçmiş. Hepsi birer anı olarak kalmış. 

Söz uçar, yazı kalır diye düşünüp, bloğumdan ilk bugün "Merhaba" dedim sizlere ve bunun üstünden tam 2 yıl geçmiş bile. Oysa daha dün gibiydi yazmaya başladığım. Önceleri sadece kitap yorumlarını unutmadan yazdığım bir blogdu benim nazarımda. Kitaplarımı bir yerde biriktirmekti aslında niyetim ama zamanla aklıma esen her konuda yazdığım, içimi döktüğüm bir mecra oldu. Sonraları takip edenler olmaya ve gün gün çoğalmaya, büyümeye başladık. Yazdığım süre içinde benimle olan, yorum yapan, yap(a)mayan, herkese teşekkürü bir borç bilirim.  Bloğuma gelen herkesin benim için değeri ve yeri ayrıdır. Saygı çerçevesinde herkes ile ayrı şeyler paylaştım. Şükür ki hiç bir zaman kimseyi kırmadım, kırılmadım. 

Ve bugün benim bu kadar olacağını düşünmediğim ikinci bir dünyada, ikinci bir ailem var. Her yeni tanıdığım blog sahibi benim için yeni bir dünya demek. Yeni bir bakış açısı, yeni bir yürek demek.

Benim yazılarımı değer verip okuyan, yanımda olan herkese yeniden kocaman teşekkürler. Hep beraber nice seneler geçirelim inşallah.

Hepinizi seviyorum. Hoşça kalın.

Beyda'nın Kitaplığı

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder