25 Şubat 2017 Cumartesi

21.01.2017 Gratis Alışverişim

Merhabalar

Kendimi kaybettiğim gündeki alışverişimden devam edelim. Sırada Gratis mağazası alışverişim var. Bunlar benim ihtiyacım olan ürünlerden oluşuyor. Bu nedenle bu alışverişim diğeri gibi gereksiz değil. Hadi başlayalım.Evdeki duş jelimiz azaldığından eve yedek alalım istiyordum. Oğlumla birlikte uzun zamandır Le Petit Marseilials duş jellerinin kokularına sadece bakıyor ama hep elimizde yedek olduğu için almadan reyona geri bırakıyorduk. Bu sefer yedek olmadığı için oğlum çok sevindi. Beyaz Şefali & Nektarin ve Mandalina & Misket Limon kokuları olan duş jellerini aldı. Oğlum zaten meyve hastası. İçinde meyve olan kokulara bayılıyor. Aldığımız bu duş jellerini ilk banyo sırasında kullanmak istedi ama yarım ürün sevmediğimden izin vermedim ve çok bozuldu.


Splat Blackwood Siyah Diş Macunu. Evet yanlış okumadınız. Siyah diş macunu olur mu demeyin ilk duyduğumda bende çok şaşırdım ama gerçekten oluyormuş. Ürünün rengi de içeriğinden geliyormuş. Oğlum siyah hastası olarak görevli ile konuşmalarımızı duyunca hemen resmen üstüme atladı. "Anne lütfen alalım" diye ısrarlarına. "Tamam" dedim demesine de, eşim siyah diş macununu duyunca ön yargılı olarak "Siz kullanın. Beni bulaştırmayın dedi." Ama fikrini değiştireceğini umuyorum. Kimse kullanmasa bile oğlum rengi için yine kullanır eminim.
Splat markasında bir alana 2.si %50 indirimli olunca bir tane daha alalım dedik. Hassas dişler için olan Splat Ultracomplex diş macununu tercih ettik. Beyazlatma özelliği olan bir ürün aradığımdan bu ürünü denemek istedim. 


Çantamda ve oğlumun okul çantasında mutlaka ıslak havlu bulunur. Ben cep mendillerinden daha çok havlu olanlarını daha bir seviyorum. Hem bir tane ile ellerinizi tamamen temizleyebiliyorsunuz hem de mendile göre havlu daha yumuşak. Uni Wpies Travel Pack evde sürekli yedekli ürünlerim arasındadır. Tavsiye ederim. 

Yeni yazılarımda görüşmek üzere hoşça kalın. 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder