Ana içeriğe atla

05.08.2016 D&R Kitap Alışverişlerim

Merhabalar

Bu ay ki kitap alışverişlerime ait son yazımla sizlerleyim. Bazılarınızın evden atılacaksın dediğinizi duyar gibiyim. Evet bu ay atılmazsam herhalde bir daha atılmam diye düşünüyorum. Gerçekten şöyle bir bakınca bayağı abartmışım. Ama emin olun uzun bir süre kitap almayı düşünmüyorum. Beklediğim kitaplar çıkarsa sözümü bozabilirim ama çok uç bir şey olmadığı sürece kitap falan almak yok. (Umarım)

Ayçe Ayyıldız Biz O Zamanlar Baaçede Oynardık kitabını ilk çıktığı günden beri almak istiyordum. Çünkü 90'lı yılların çocukluklarını anlatıyor. Kitaba şöyle bir göz attığımda okumak için can atacağım satırlar gördüm. Özellikle kitap kapağına bittim.

Fatih Murat Arsal benim favori yazarlarımdan. Kusursuz Plan kitabının hem pdf halini hem de bir arkadaşımdan alarak kitap olmuş halini okumuş ve buradaki yazımda da sizlerle yorumumu paylaşmıştım. Ancak tüm kitapları olan yazarın bir tek bu kitabını alamamıştım. Kütüphanem de olması gereken bir kitaptı. Sonunda kavuştum.

Sarah Jio sevdiğim yazarlardan. Eski ve yeniyi harmanlayarak harika hikayeler ortaya çıkarıyor. Sadece Yeşil Deniz Kabuğu kitabı yoktu. Pdf hali olmasına rağmen bütün kitapları olan bir yazarın eksik kitabı kaldığında kendimi kötü hissediyorum. Bu nedenle de aldım.

Nur Ötken Bir Yalnız Günebakan kitabın arka kapak yazısı dikkatimi çekmişti. Bu nedenle de uzun zamandır almak niyetindeydim. Kitabı okudum. Muhtemelen yarın da bu kitabın yorumunu sizlerle paylaşırım.

Herkese keyifli okumalar.

Yorumlar