Ana içeriğe atla

05.08.2016 D&R Kitap Alışverişlerim 2

Merhabalar

Malum daha önce D&R kitap sitesinden yaptığım alışverişi buradaki yazımda sizlerle paylaşmıştım. Fakat bu paylaşmış olduğum kitaplar arasında eksik kitabım vardı ve gelip gelmeyeceği belli değildi.

Ayşegül Çiçekoğlu Sen Benim Kaderimsin kitabını birçok kitap sitesinden araştırma yaptım ve maalesef bu kitap hiç bir sitede satışta değildi. Son olarak D&R alışverişime de eklemiştim ve açıkçası geleceğine dair umudum yoktu. Çünkü uzun zaman olmuştu ve siteye o kadar mesaj atmama rağmen kitabın sevkiyatıyla yada stok durumu ile ilgili de cevap vermemişlerdi. 

Cumartesi günü kargom gelmiş ancak cumartesi günleri çalışmadığım için pazartesi sabah masamda bulduğum koli ile haftaya çok güzel bir başlangıç yaptım. Kalemini çok sevdiğim Ayşegül ablamın son kalan kitabını da kitaplığıma ekledim ve şu ana kadar basılı kitaplarının hepsi mevcut. 

Önümüzdeki ay çıkacak Affet isimli kitabını dört gözle bekliyorum. Emir-Melek ve Emre-İlknur hikayesinin devamını okumak için sabırsızlanıyorum. Umarım en kısa zamanda kitap kokusuyla buluşmuş hali raflarda yerini alır. 

Hepinize keyifli okumalar dilerim.

Yorumlar