Ana içeriğe atla

Susan McBride - Karanlık Koridor Kitap Tanıtımı

Merhabalar

Yine adı gibi karanlık bir kitapla geldim. 21.04.2016 tarihinde rafları süslemeye başlayan bir kitap Susan McBride Karanlık Koridor. 

Kitabımız bir yatılı okul cinayetini anlatıyor. Tanıtım yazısına bakınca tam da beni okumalısın gece rüyalarında olacağım tarzında bir kitap. Bir yatılı okulda neden cinayet işlenir ki? Okulun geçmişi ne kadar karanlık olabilir? İçimden bu cinayetlerde çok farklı şeyler çıkacak diyor.

Nedendir bilmem bu sıra dehşet cinayet, gerilime sardım. Sürekli adrenalin tavan yapsın istiyorum ya hadi hayırlısı. Kitabın tanıtım yazısı etkilediği için size tavsiye etmek istedim. Alınacak listesine de eklediğime göre hadi bana eyvallah. Hoşça kalın.

Keyifli Okumalar Dilerim.

Tanıtım Bülteninden


Gençlerin elinden bırakamayacağı, karanlık ve gizemli bir yatılı okul cinayeti.

Bazı sırlar öyle derinlerde saklanır ki bulmak için geçmişi altüst etmek ve tüm kötü anıları yeniden yaşamak gerekir.

Whitney Koleji’nin altında bir sır geziniyordu. Acımasızdı; Katie’yi ve Mark’ı sonsuza kadar ayırabilirdi. Tehlikeliydi; Tessa’nın düşünmek bile istemediği korkunç bir sonucu doğurabilirdi. Ve ölümcüldü; onu engelleyecek herkesi, gözünü bile kırpmadan ortadan kaldırabilirdi.

Katie’nin yapabileceği tek şey, sevdiklerine güvenmek ve her şeyin yoluna gireceğine inanmaktı. Ama içinden bir ses, her maskenin ardında bir yabancı olduğunu söylüyordu.


Basım Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 256

Eksik Parça Yayınları

Yorumlar